Raben logo
Customized solutions for your delivery your-partner-in-logistics

PCD

Potwierdzenie dostawy zdjęciem

Sytuacja związana z rozprzestrzenianiem się covid-19 jest sporym wyzwaniem dla wielu firm.
Jako Grupa Raben cały czas jesteśmy gotowi do obsługi przesyłek.

Dbając o bezpieczeństwo, wychodzimy naprzeciw Waszym aktualnym potrzebom. Wprowadzamy nowe rozwiązanie Picture Confirming Delivery (w skrócie PCD) - usługę, która sprawia, że potwierdzenie dostawy może zostać zrealizowane bezkontaktowo, niemal bez udziału odbiorcy.

Innowacja PCD to:

  • bezpieczeństwo - dostawa bezdotykowa bez kontaktu
    odbiorcy z kierowcą
  • wygoda - bez zbędnych podpisów, pieczątek,
    możliwy odbiór zdalny
  • pewność - rejestracja daty, godziny i miejsca dostawy,
    wygląd przesyłki zapisany na zdjęciach
mesh
proces dostawy z PCD

Jak przebiega proces dostawy z PCD?
 

Proces dostawy z PCD przebiega bardzo prosto. Wystarczy, że jako klient wprowadzisz do systemu myOrder (na platformie myRaben.com) zlecenie, w którym zaznaczysz chęć skorzystania z usługi dodatkowej PCD.

Następnie kierowca, realizując dostawę pozostawia towar w miejscu wskazanym przez odbiorcę i wykonuje 3 zdjęcia: etykiety, przesyłki i przesyłki z etykietą. W ten wygodny sposób potwierdza dostawę bez potrzeby składania podpisu przez odbiorcę, a zatem możliwe jest zachowanie odpowiedniej odległości między kierowcą a odbiorcą. Zdjęcia są automatycznie zapisywane w urządzeniu mobilnym kierowcy i przetwarzane na dokument potwierdzający dostawę. Na tym dokumencie  zapisywane są również: numer rejestracyjny samochodu dostawczego, data, godzina i współrzędne geograficzne miejsca wykonania zdjęć.

To innowacyjne rozwiązanie daje pewność, że fotografie zostały wykonane właśnie w danym miejscu i czasie. Natomiast, dokument potwierdzający dostawę możesz natychmiast zobaczyć na platformie myRaben w module myTrack&Trace.

Zapraszamy do skorzystania z tego rozwiązania!

Dowiedz się więcej
Obejrzyj film!