Raben logo
csm_IT_area_banner-min_2c40787e47.png your-partner-in-logistics

Rozwiązania IT

Po drodze nam z technologią

Technologie tworzą ludzie

Technologie tworzą ludzie

Dedykowany zespół specjalistów IT czuwających nad bezpieczeństwem i prawidłowością funkcjonowania naszych systemów to podstawa, na której budujemy nowoczesne rozwiązania.
Posiadamy zintegrowane systemy magazynowe oraz transportowe dla całej Grupy, dzięki czemu mamy pełną kontrole nad procesami w magazynie oraz optymalizujemy operacje transportowe. Całość naszych procesów zbieramy w jeden system widoczny dla klienta – myRaben. Umożliwia on składanie zleceń, zarządzanie magazynem, czy też śledzenie przesyłki. Platformę wzbogaciliśmy innowacyjnym parametrem ETA (estimated time of arrival), który określa szacowany czas dostawy.  Dzięki temu nasi klinci zdobywają unikatową wiedzę w czasie rzeczywistym, co pozwala na dokładne planowanie operacji.

 
Job in the IT department

Doskonała synergia

Dotarcie przesyłki z punktu A do punktu B to nie tylko praca kierowcy. Za jego pracą ukryte jest całe zaplecze technologiczne, system do zarządzania transportem, dzięki któremu nie tracimy przesyłki z oka na każdym etapie dostawy. Współpracujące programy pozwalają nam na odpowiednie zarządzanie dokumentacją transportowa, optymalizację trasy, czy też rozpatrywanie reklamacji.
Podobnie jest w przypadku zarządzania magazynem i dedykowanymi systemami, które kompleksowo zarządzają operacjami, stanami magazynowymi, jak również pracą ludzi. Oferta w zakresie logistyki kontraktowej wzbogacona jest o usługi dodane jak copaking i comanufacturing, które równiez nie mogłyby istnieć bez współgrających ze sobą urządzeń i oprogramowania. 

Łącząc to wszystko z automatyzacją procesów otrzymujemy nowoczesną logistykę na miarę przyszłości.