Raben logo
csm_PCD_nagoda_eac1ba3b99.jpg

Raben nagrodzony za innowacyjność

2021.11.15

Grupa Raben została doceniona w plebiscycie „Złote Innowacje FMCG & Retail 2021” za nowoczesne rozwiązanie PCD (Picture Confirming Delivery), polegające na bezdotykowym potwierdzeniu dostawy za pomocą zdjęcia. Oficjalne ogłoszenie wyników konkursu odbyło się 25 października 2021 r. podczas uroczystej gali w Teatrze Kamienica w Warszawie.

Plebiscyt Złote Innowacje to największy na polskim rynku konkurs konsumencki, wyłaniający najbardziej innowacyjne produkty FMCG i rozwiązania Retail. Nagradzane są produkty i usługi, które w ostatnim roku rewolucjonizowały podejście do zakupów, uatrakcyjniały rynek spożywczy oraz poprzez innowacyjność bezpośrednio wpływały na zachowania konsumentów.

To już trzecia edycja konkursu organizowanego przez wydawnictwo Fischer Trading Group. Tegoroczne wydarzenie składało się z dwóch części - ogłoszenie wyników poprzedziła obfitująca w niezwykle merytoryczne treści konferencja Innovation Day, w której w roli ekspertów wystąpili Peter Duwel, Menedżer Genius Lab z Raben Management Services oraz Marcin Turski, Dyrektor ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta we Fresh Logistics Polska.

Punktem kulminacyjnym Innovation Day była wieczorna gala, podczas której kapituła konkursu doceniła nowoczesne rozwiązanie Grupy Raben – usługę PCD (Picture Confirming Delivery), którą firma wprowadziła w maju ubiegłego roku, jako odpowiedź na potrzeby klientów i odbiorców związane z zachowaniem bezpieczeństwa w dobie zagrożenia koronawirusem.  

„Innowacyjność zdecydowanie jest wpisana w DNA naszej firmy. Ciągłe poszukiwanie nowoczesnych rozwiązań, które usprawniają logistykę to nie tylko nasza codzienna praca, ale przede wszystkim pasja, która sprawia, że jesteśmy Better Everyday! Otrzymane wyróżnienie jeszcze bardziej motywuje nas do dalszej optymalizacji naszych procesów i poszukiwania nietuzinkowych rozwiązań logistycznych” – komentuje Marcin Turski, Dyrektor ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta w spółce Fresh Logistics Polska, który w imieniu Grupy Raben odebrał statuetkę w kategorii Logistyka.

Więcej informacji o nagrodzonej usłudze: https://polska.raben-group.com/newsy/szczegoly/raben-wprowadza-potwierdzenie-dostawy-zdjeciem-nnowacja-w-dobie-covid1