Raben Logistics Polska

Drukuj | Pobierz w PDF

Raben Logistics Polska posiada rozbudowaną sieć terminali w całym kraju oraz ponad 25 letnie doświadczenie na rynku usług logistycznych. Charakteryzuje się szerokim wachlarzem oferowanych rozwiązań logistycznych dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klientów z różnych branż. Raben Logistics Polska to czołowa firma logistyczna w naszym kraju.


Spółka świadczy usługi z zakresu: 

  • logistyki kontraktowej (kompleksowe usługi, które obejmują między innymi magazynowanie oraz działania stanowiące wartość dodaną dla Klienta, jak copacking i comanufacturing)
  • transportu drogowego (krajowy i międzynarodowy transport drobnicowy oraz częściowy) 
  • transportu lotniczego i morskiego

 

W ramach świadczonego serwisu spółka realizuje projekty transportowe o różnym stopniu złożoności, spełniające wymagania nowoczesnych sieci handlowych. Jako firma transportowa organizuje dystrybucję do finalnych odbiorców w oparciu o rozbudowaną sieć magazynów przeładunkowych (cross-dockowych). Raben Logistics Polska działa również jak firma spedycyjna współpracując w tym zakresie z europejskimi operatorami i oferując międzynarodowe połączenia drobnicowe praktycznie w całej Europie.

 

Raben Logistics Polska posiada certyfikaty ISO 9001, ISO 14000 oraz ISO 22 000 (HACCP). Ponadto oddział w Grodzisku Mazowieckim posiada certyfikat IFS w zakresie magazynowania, copackingu i transportu.

Zapraszamy do lektury

Oddziały
Znajdź kontakt do naszych oddziałów
Newsletter