Raben logo
csm_CSR_fe2ddbe076.jpg

Złoto dla odpowiedzialnych społecznie

2020.06.17

Już po raz piąty „Złoty Listek Polityki” trafił w ręce Grupy Raben. Wyróżnienie przyznawane jest przedsiębiorstwom, które prowadzą swoją działalność, realizując założenia społecznej odpowiedzialności biznesu. Zestawienie przygotował Tygodnik Polityka we współpracy z firmą doradczą Deloitte i Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Grupa Raben od wielu lat podejmuje i promuje działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. W DNA firmy rodzinnej, opartej o system wartości, w naturalny sposób wpisana jest odpowiedzialność społeczna.

„Grupa Raben ponownie sięga po złoto! Mamy DRIVE do CSR Dziękujemy za docenienie naszych działań przez redakcje magazynu POLITYKA i firmę Deloitte w ramach plebiscytu „Listki CSR”. Obiecujemy dołożyć wszelkich starań, aby utrzymać formę także w kolejnych latach. Wyzwań, szczególnie w ostatnich miesiącach i w kontekście zmian klimatycznych, zdecydowanie nie brakuje!” – powiedział Jakub Krzewina, Group CSR manager z Grupy Raben

Firma realizuje strategię zrównoważonego rozwoju od 2010 roku. Jej celem w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu jest wyznaczanie zrównoważonych trendów w branży, które przynoszą wartość dodaną otoczeniu.

Tygodnik Polityka przyznał listy CSR już po raz dziewiąty. Tegoroczną ankietę (przygotowaną na podstawie normy ISO 2600) wypełniło i przesłało online do redakcji 96 przedsiębiorstw. Na podstawie analizy ankiet według kryteriów znajdujących się na stronie www.polityka.pl/csr nagrodzono Listkami CSR POLITYKI aż 68 firm.