Raben logo
csm_ETA_KV_Full_UHD_51e04197ca.jpg

Zabezpieczamy Twój biznes w każdej sytuacji

2020.03.20

Pragniemy zapewnić, że pomimo dynamicznie zmieniającej się sytuacji, jesteśmy gotowi do obsługi przesyłek. Wszyscy współpracujący z nami kierowcy, nasi magazynierzy, dyspozytorzy, Dział Obsługi Klienta i cały nasz zespół dokładamy największych starań, aby logistyka nie zatrzymała się oraz by wesprzeć naszych klientów i pomóc dostarczyć potrzebne produkty.

Postępujemy zgodnie z regulacjami i restrykcjami wprowadzanymi przez odpowiednie służby oraz WHO, a nasz sztab kryzysowy przez cały czas monitoruje sytuację z COVID-19 i podejmuje odpowiednie działania.

Dokładamy wszelkich starań, aby dostawy odbywały się w sposób bezpieczny. Wprowadziliśmy w tym celu szereg środków ostrożności, m.in:

  • pomiar temperatury ciała na wejściu/wjeździe do obiektu Grupy Raben
  • płyny do dezynfekcji rąk przy wejściu do naszych lokalizacji
  • plakaty zachęcające do częstszego mycia i dezynfekcji rąk oraz instrukcje mycia dłoni
  • rękawice ochronne w punktach przyjęcia dokumentów oraz styczności z korespondencją zewnętrzną
  • maseczki ochronne dla kierowców, pracowników magazynowych, a także pracowników mających bezpośredni kontakt z osobami z zewnątrz.
  • przerwy pomiędzy zmianami w magazynach
  • dodatkowe dezynfekcje pomieszczeń socjalnych
  • obowiązuje zasada „uśmiech z daleka zamiast uścisku dłoni”
  • w biurach został wprowadzony tryb pracy zdalnej.

Ochrona zdrowia naszych pracowników i współpracowników, a także zapewnienie serwisu na najwyższym możliwym w obecnej sytuacji poziomie stanowi nasz priorytet i wymaga zrozumienia oraz współpracy wszystkich stron zaangażowanych w łańcuch dostaw.

Zwracamy uwagę, że ze względu na obecną sytuację niektóre firmy lub miejsca dostawy mogą być zamknięte, dlatego prosimy aby przed złożeniem zlecenia transportowego skontaktować się z odbiorcą przesyłki, w celu potwierdzenia możliwości realizacji dostawy. Ponadto, decyzją Rządów poszczególnych krajów, granice zostały zamknięte dla cudzoziemców, ale pozostają otwarte dla przypływu towarów, a zatem zlecenia są realizowane, ale w związku z zaostrzonymi kontrolami na przejściach granicznych mogą występować opóźnienia w ich realizacji. Dlatego przypominamy, że status każdej przesyłki można śledzić na platformie myRaben w module myTrack&Trace.

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z bieżącą obsługą prosimy o kontakt z lokalnym Działem Obsługi Klienta. Jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Zapraszamy do współpracy!