Raben logo
International transport

Wycena przesyłki w kilka minut - czy to możliwe? Sprawdź myOffer

2024.04.25

Potrzebujesz szybkiej wyceny przesyłki drobnicowej? Zastanawiasz się, ile może kosztować transport z Warszawy do Rzymu lub z Katowic do Barcelony?

To proste! Skorzystaj z przycisku “Wycena jednorazowa” na naszej stronie internetowej i sprawdź dowolne połączenie w Europie. Praktycznie od ręki otrzymasz spersonalizowaną wycenę, dopasowaną do potrzeb z Twojego zapytania.

Obecnie w każdej dziedzinie życia potrzebujemy szybkiej i sprawdzonej informacji, która będzie podstawą podejmowania decyzji. Zmiany zachodzące w życiu gospodarczym napędzają też szybkość zmian w logistyce. Dlatego też wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów wprowadziliśmy natychmiastowe wyceny przesyłek drobnicowych we wszystkich kierunkach. Usługa nazywa się myOffer i jest przeznaczona dla wszystkich klientów i potencjalnych klientów transportowych, którzy chcą wycenić konkretną przesyłkę w określonym kierunku.

Jak korzystać z myOffer?

Wystarczy wejść na stronę polska.raben-group.com i kliknąć przycisk “Oferta jednorazowa”. Zostaniesz przekierowany do aplikacji, która pomoże Ci sprawdzić dowolne połączenie transportowe w Europie.

Pierwszym krokiem będzie wpisane wszystkich danych przesyłki, następnie będziesz poproszony o wpisanie swoich danych kontaktowych. System przekieruje Cię do platfomy myRaben, gdzie będzie na Ciebie czekać wycena gotowa do zaakceptowania.

To wszystko zadzieje się w zaledwie kilka minut.

Oferta jest ważna przez 7 dni.

Co dalej? Wystarczy ją zaakceptować i złożyć zamówienie jednym kliknięciem, Raben natychmiast zrealizuje Twój transport.

Korzystanie z myOffer jest niezwykle proste i pozwala na otrzymanie natychmiastowej wyceny od Grupy Raben. Dzięki temu rozwiązaniu każda przesyłka dotrze nawet do najdalszych zakątków Europy - bo Raben łączy międzynarodowo.

Więcej zobaczysz w naszym filmie: