Raben logo
csm_Raben_7cc179e28c.jpg

Sibiu w Rumunii - dla szybszej obsługi klientów

2017.11.03
Dostawa towarów odbywa się płynniej jeśli współpracujemy z operatorem, który posiada więcej niż jedną lokalizację w danym kraju tak, aby produkty mogły trafiać do miejsc docelowych bezpiecznymi i elastycznymi połączeniami. W związku z tym w dniu 18 października 2017 roku Grupa Raben otworzyła nowy oddział w Sibiu (Nagyszeben) i obecnie spółka Raben Logistics Romania może oferować swoim klientom w Rumunii magazyny tranzytowe o powierzchni 5400 m2 obsługiwanych przez blisko 40 wykwalifikowanych pracowników.

Wybór Sibiu (Nagyszeben), jako następnej lokalizacji po Bukareszcie, Arad i Cluj-Napoca (Kolozsvár) był podyktowany jej centralnym położeniem, które pomoże zwiększyć wydajność naszej infrastruktury. Oddział zlokalizowany jest niedaleko lotniska w parku przemysłowym, który nasze pojazdy mogą wykorzystywać jako parking nocny na regularnych połączeniach wahadłowych. Naszym celem jest oferowanie usługi dystrybucji krajowej w 24h w całym kraju, stąd nasza obecność Sibiu (Nagyszeben).” - mówi Valentin Storoj, Dyrektor Zarządzający Raben Logistics Romania.

Nowa lokalizacja będzie oferowała klientom usługi transportu krajowego i międzynarodowego z magazynu o powierzchni 1100 m2 wyposażonego w 4 rampy załadunkowe obsługiwanego przez 7 pracowników.

Spółka Raben Logistics Romania działa na rynku rumuńskim od roku 2016. Firma jest doświadczonym partnerem w zakresie konsolidacji przesyłek oraz transportu drobnicowego i całopojazdowego w kraju oraz za granicą. Spółka oferuje zindywidualizowane rozwiązania logistyczne dla swoich klientów w Rumunii, niezależnie od ich wielkości oraz branży.

„Naszym celem jest stworzenie prężnej krajowej sieci transportowej, która zaspokoi wymaganie coraz większej grupy naszych klientów. Oprócz istniejących obecnie połączeń z Węgrami, pragniemy również zwiększyć częstotliwość naszych linii w kierunku Włoch, Polski, Czech oraz Niemiec.” - dodaje Valentin Storoj.