Raben logo
csm_tsl2_655499e656.png

Raben zwycięzcą Rankingu TSL

2021.06.28
Grupa Raben zdobyła podwójne pierwsze miejsce w 26 edycji Rankingu TSL. Numer jeden w klasyfikacji generalnej oraz pierwsze miejsce na podium w kategorii - usługi logistyczne. Natomiast spółka Fresh Logistics Polska otrzymała wyróżnienie w kategorii transport.

Ranking TSL uważany jest przez branżę za najbardziej merytoryczne i obiektywne zestawienie firm, które obrazuje kondycję rynku usług logistycznych. Partnerem niezmiennie od lat pozostaje Dziennik Gazeta Prawna, z nadzorem merytorycznym Szkoły Głównej Handlowej.

Ogłoszenie wyników odbyło się podczas gali online 22 czerwca 2021.

Mijający rok był szczególnie trudny dla wielu branż, również dla branży logistycznej. Najważniejsze było dla nas zabezpieczenie biznesów naszych klientów. Pomimo lockdownu i wprowadzonych obostrzeń nasza logistyka nie zatrzymała się. Co więcej, otwarliśmy i rozbudowaliśmy nowe lokalizacje w Olsztynie, Adamowie koło Warszawy, Sosnowcu, Rudzie Śląskiej i Legnicy. Zainwestowaliśmy w rozwiązania IT oraz automatyzację, czego przykładem jest jeden z najnowocześniejszych sorterów w Adamowie czy park magazynowo robotyczny w Gądkach pod Poznaniem. Otrzymane wyróżnienie to docenienie kierunku rozwoju, który w Raben Logistics Polska realizujemy konsekwentnie od kilkudziesięciu lat. Jest to możliwe dzięki partnerskim relacjom z naszymi klientami oraz zaangażowanemu zespołowi pracowników czyli „People with Drive”. Dziękujemy za wyrazy uznania, które bez wątpienia są motorem napędowym do dalszego rozwoju.” – podsumowuje Janusz Anioł, Dyrektor Generalny Raben Logistics Polska.

Wyróżnienie w kategorii Transport trafiło w ręce Fresh Logistics Polska, spółki oferującej kompleksowe usługi logistyczne dla żywności świeżej, wymagającej temperatury kontrolowanej.

Czas pandemii to najbardziej nietypowy czas w historii naszej firmy. W bardzo krótkim czasie musieliśmy dostosować się do nowej rzeczywistości. Z dzisiejszej perspektywy muszę przyznać, że zdaliśmy egzamin, a otrzymane wyróżnienie jest tego najlepszym dowodem.  Większość planowanych projektów została zrealizowana, utrzymaliśmy stabilność organizacyjną, a co najważniejsze wysoką jakość usług dla naszych klientów. Nie byłoby to możliwe gdybyśmy nie byli w trakcie naszej transformacji. Better Everyday – to hasło programu ciągłego doskonalenia biznesu, opartego na narzędziach lean management, który jest istotną częścią naszej kultury biznesowej. Wysokie miejsce w ogólnopolskim rankingu jest potwierdzeniem, że nasze działania, aby być „better everyday” przynoszą wymierne korzyści, nie tylko dla naszej firmy, ale przede wszystkim dla naszych parterów biznesowych” – komentuje Marcin Turski, Dyrektor ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta, Fresh Logistics Polska.

Więcej informacji na temat rankingu oraz całościowy raport dostępne na stronie: https://www.gazetaprawna.pl/konferencje/rankingTSL2021/wyniki.html