Raben logo
csm_RT_Orly_545502b1b5.jpg

Raben Transport z nagrodą Orła Biznesu

2020.02.13

Firma Raben Transport została wyróżniona tytułem Orła „Wprost” w V edycji nagród przyznawanych przez tygodnik. Na uroczystej gali, która odbyła się 12 lutego w hotelu Sheraton w Poznaniu, spółkę reprezentował dyrektor generalny Paweł Trębicki.

Wielkopolska jest jednym z dziesięciu regionów, które w tym roku objęło przedsięwzięcie tygodnika „Wprost”. Redakcja we współpracy z wywiadownią gospodarczą Bisnode już po raz piąty opracowała ogólnopolską listę przedsiębiorstw o najlepszych wynikach finansowych, zyskach i odpowiedniej rentowności, które jednocześnie są solidnymi płatnikami. Laureaci nagród są zatem wyłaniani w sposób obiektywny, na podstawie twardych danych i wiarygodnych informacji.

W bieżącej edycji wyróżniono ponad trzydzieści wielkopolskich firm. Jedna została uhonorowana statuetką Lidera Biznesu, trzy – godłem Orła Polskiego Rolnictwa, zaś trzydzieści, reprezentujących różne branże, otrzymało zaszczytny tytuł Orła „Wprost”. W tym prestiżowym gronie znalazła się spółka Raben Transport, należąca do Grupy Raben z siedzibą w podpoznańskich Gądkach.

Bardzo się cieszę z dzisiejszej nagrody” – mówił na gali Paweł Trębicki, dyrektor generalny Raben Transport, który odebrał dyplom w imieniu firmy. – „Jest ona potwierdzeniem kondycji finansowej spółki i konsekwencji w realizacji naszej strategii. Staramy się dbać o wszystkie elementy ważne dla firmy: o poprawę procesów, jej unowocześnianie i cyfryzację, ale przede wszystkim o rozwój kompetencji pracowników. To im właśnie chciałbym szczególnie podziękować za to wyróżnienie, które jest dla nas wielka motywacją na przyszłość.”

Jak przypomniał wiceprezes Raben Transport, to kolejna nagroda dla spółki w ostatnich miesiącach. W grudniu ubiegłego roku firma została uznana za Najbardziej Wiarygodnego Dostawcę Usług Całopojazdowych w badaniu Operator Logistyczny Roku.

„Wprost” od 2016 r. według wskazanych wcześniej kryteriów przygotowuje zestawienie przedsiębiorstw, które następnie nagradza Orłami; docenia tych, którzy mają szczególny wkład w rozwój gospodarki, regionu oraz kraju – nie tylko przedsiębiorców, ale też wybitne osobowości, samorządowców, artystów czy społeczników, będących lokalnymi ambasadorami w różnych dziedzinach. Tegoroczna edycja została objęta honorowym patronatem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.