Raben logo
csm_Raben_fresh_EFN-min_c2622164b6.jpeg

Logistyczna Bielsko-Biała

2020.10.13
Chętnie współpracujemy z uczelniami w całej Polsce. Jeszcze w 2019 roku do ich grona dołączyła Wyższa Szkoła Finansów i Prawa z siedzibą w Bielsku-Białej.

W dniu 08.05.2019 r. zawarte zostało porozumienie między uczelnią a Raben Logistics Polska oddział w Czechowicach-Dziedzicach, w zakresie podejmowania wspólnych przedsięwzięć o charakterze naukowo - dydaktycznym, informacyjnym, promującym oraz reklamowym.

W ramach współpracy będziemy nie tylko realizować wspólne przedsięwzięcia, ale także dzielić się dobrymi praktykami z dziedziny transportu i logistyki. Będzie to możliwe, tym bardziej że WSFiP otworzyła właśnie swoje podwoje na nowy kierunek: LOGISTYKA.

Studia te prowadzone są na Wydziale Finansów i Technologii Informatycznych, jako studia pierwszego stopnia o profilu praktycznym. Zajęcia wspomagane będą e-learningiem, a uczelnia umożliwiająca łączenie nauki z pracą.

Rekrutacja na rok akademicki 2020/2021 właśnie trwa. Zachęcamy więc wszystkich, którzy chcą zdobyć lub pogłębić wiedzę nt. transportu, magazynowania, jakości w logistyce, obrotu towarowego czy gospodarki zasobami (także kadrowymi) do zapisywania się na kierunek LOGISTYKA. Szczegóły na ten temat można znaleźć tu: https://wsfip.edu.pl/pl/logistyka-nowosc?showall

Rozwijaj się logistycznie w Bielsko-Białej!