W dniu 08.05.2019 r. zawarte zostało porozumienie między uczelnią a Raben Logistics Polska oddział w Czechowicach-Dziedzicach, w zakresie podejmowania wspólnych przedsięwzięć o charakterze naukowo - dydaktycznym, informacyjnym, promującym oraz reklamowym.
W ramach współpracy będziemy nie tylko realizować wspólne przedsięwzięcia, ale także dzielić się dobrymi praktykami z dziedziny transportu i logistyki. Będzie to możliwe, tym bardziej że WSFiP otworzyła właśnie swoje podwoje na nowy kierunek: LOGISTYKA.
Studia te prowadzone są na Wydziale Finansów i Technologii Informatycznych, jako studia pierwszego stopnia o profilu praktycznym. Zajęcia wspomagane będą e-learningiem, a uczelnia umożliwiająca łączenie nauki z pracą.
Rekrutacja na rok akademicki 2020/2021 właśnie trwa. Zachęcamy więc wszystkich, którzy chcą zdobyć lub pogłębić wiedzę nt. transportu, magazynowania, jakości w logistyce, obrotu towarowego czy gospodarki zasobami (także kadrowymi) do zapisywania się na kierunek LOGISTYKA. Szczegóły na ten temat można znaleźć tu: https://wsfip.edu.pl/pl/logistyka-nowosc?showall
Rozwijaj się logistycznie w Bielsko-Białej!
Najnowsze newsy
2025.06.27
Grupa Raben i Fresh Logistics Polska po raz kolejny na szczycie rankingu TSL
2025.06.18
Gniewomierz przyjazny kierowcom – Raben Transport z certyfikatem Truckers Friendly Place
2025.06.17
Fresh Logistics Polska otwiera nowy magazyn w Łomży
2025.06.13
Raben Transport uruchamia drugą własną stację HVO100 w Gliwicach
2025.06.10
Grupa Raben rozpoczyna działalność w Turcji