Raben logo
csm_TSL_b275a5f916.jpg

Lider rankingu TSL

2020.06.18
Podwójne pierwsze miejsce w 25 edycji rankingu Transport Spedycja Logistyka (TSL) przypadło Grupie Raben. Numer jeden w klasyfikacji generalnej oraz pierwsza pozycja na podium w kategorii usługi logistyczne. Natomiast Fresh Logistics Polska otrzymała wyróżnienie w kategorii transport. Zestawienie przygotowała Dziennik Gazeta Prawna, pod nadzorem merytorycznym Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Już po raz kolejny Grupa Raben znalazła się na pierwszym miejscu w rankingu TSL. Firma od wielu lat jest największym operatorem transportowo-logistycznym w Polsce.

Grupa Raben jest obecna na polskim rynku już niemal 30 lat, a na europejskim prawie 90 lat. Doświadczenie i uznanie zdobyte w czasie tego okresu pozwalają firmie na kształtowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami, zgodnie z firmowym motto: "your partner in logistics". Grupa ma swoje oddziały na terenie 13 krajów Europy, dysponuje ponad 8000 środków transportu i około 1 200 000 m2 zróżnicowanej powierzchni magazynowej. Zatrudnia ponad 10 000 pracowników. Dzięki temu świadczy usługi szyte na miarę indywidualnych potrzeb różnych klientów. Oferuje między innymi kompleksowe usługi logistyczne - logistykę kontraktową, sieć drogową (krajową, międzynarodową oraz na wschód), transport i magazynowanie produktów świeżych (pod marką Fresh Logistics Polska), FTL oraz transport intermodalny, morski oraz powietrzny.