Raben logo
csm_Grupa_Raben_z_Business_Superbrands_d37c979481.jpg

Grupa Raben z nagrodą Business Superbrands 2021

2021.06.28

Grupa Raben została uhonorowana tytułem Business Superbrands 2021. Wyróżnienie w prestiżowym konkursie, dzięki głosom członków Konfederacji Lewiatan, jest wyrazem uznania dla jakości usług i relacji B2B operatora logistycznego, jego innowacyjności oraz działań CSR.

Od 15 lat w Polsce i ponad 27 na całym świecie organizacja Superbrands wyłania i promuje najlepsze marki, a jej działalność obejmuje już niemal 90 krajów. W procesie certyfikacji biorą udział brandy, które osiągnęły sukces rynkowy i są najchętniej polecane; oddzielną kategorię wśród nich stanowią marki biznesowe. W tym roku do ich grona dołączyła Grupa Raben.

Operator logistyczny po raz pierwszy został wyróżniony tytułem Business Superbrands. Głos decydujący mieli tutaj eksperci Konfederacji Lewiatan – najbardziej wpływowej polskiej organizacji biznesowej, reprezentującej interesy pracodawców w Polsce i Unii Europejskiej. Co roku wybierają i opiniują marki biznesowe w poszczególnych branżach, a tytuły trafiają do tych najwyżej ocenionych. Pod uwagę brane są cztery kryteria: jakość produktów lub usług, jakość relacji B2B, innowacyjność i działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu.

Laureatami tytułu Business Superbrands 2021 są marki, które cieszą się największym uznaniem oraz renomą, a także legitymują się licznymi sukcesami na arenie krajowej i międzynarodowej.

“Grupa Raben to „People with drive”. Jesteśmy drużyną, która zawsze gra do jednej bramki, a każdy zawodnik ma w sobie swój indywidualny drive, który napędza zespół. W biznesie kierujemy się min. podejściem fair play, ponieważ wierzymy, że relacje oparte na wzajemnej szczerości budują lepsze jutro. Jako odpowiedzialny partner biznesowy od wielu lat poszukujemy innowacyjnych rozwiązań, zawsze stawiając naszych klientów na pierwszym miejscu. Inwestujemy w przyszłość i projekty, które przynoszą długoterminowe korzyści. Chcemy też wyznaczać trendy na rynku w zakresie zrównoważonego rozwoju.” – mówi Klaudyna Polanowska-Skrzypek, Group PR manager, Grupa Raben – „Tytuł Business Superbrands trafiła w nasze ręce po raz pierwszy i jest dla nas powodem do dumy. Potwierdza słuszność naszej strategii biznesowej i napędza do tego by każdego dnia być o „jedną oś” do przodu.”

Grupa Raben może dopisać tytuł Business Superbrands do listy swoich tegorocznych osiągnięć, która – mimo że minęła dopiero połowa roku – już jest całkiem imponująca i obejmuje tytuły Mistrz Innowacyjnej Transformacji i Marka Godna Zaufania, nagrody Lider Logistyki, Złoty Listek CSR czy wreszcie wyróżnienie w Rankingu Odpowiedzialnych Firm.