Raben logo
csm_Baner_ok_adamow_e88b8c41af.jpg

Grupa Raben nie zatrzymuje się

2020.07.07
Nawet w dobie koronawirusa, kiedy wiele firm szuka głównie oszczędności i wstrzymuje inwestycje infrastrukturalne, Raben Logistics Polska, otwiera nowe obiekty magazynowe dla swoich klientów. W pierwszej kolejności oddane do użytku zostały inwestycje w zachodniej i wschodniej Polsce, a w realizacji są te na południu kraju.

I tak jeszcze w 2019 roku powstał nowy oddział w Zielonej Górze. To tu, po przenosinach Biura Handlowego w Zielonej Górze, w nowoczesnym obiekcie o powierzchni ok. 4900 m2, świadczymy usługi transportowe i przeładunkowe. Planowane uroczyste otwarcie dla klientów w 2020 nie odbyło się z powodu pandemii. Mimo to oddział pracuje i się rozwija.

W kwietniu 2020 r., również bez oficjalnego wydarzenia z okazji otwarcia, przenieśliśmy oddział w Olsztynie do nowej lokalizacji. Od 06.04 prowadzimy operacje w nowoczesnym magazynie cross-dockowym (3000 m2) pod adresem: ul. Lubelska 32A, 10-409 Olsztyn.

W czerwcu ruszyły także pierwsze operacje w magazynie w Adamowie, gdzie w Panattoni Park A2 prowadzimy m.in. magazyn centralny dla Makro. Jest to bardzo nowoczesny obiekt, spełniający najnowsze standardy bezpieczeństwa, wyposażony w kilka innowacyjnych rozwiązań technologicznych, o których więcej informacji przekażemy niebawem.

Wkrótce też uruchomimy nowe lokalizacje na Śląsku. Magazyn dla produktów spożywczych w Prologis Park Ruda Śląska oraz powstający właśnie magazyn dla innych produktów w Sosnowcu.

Powyższe inwestycje są dowodem, że konsekwentnie realizujemy misję budowania przewagi konkurencyjnej naszych klientów. Dzięki temu możemy zapewnić naszym kontrahentom płynną i efektywną obsługę na jeszcze wyższym poziomie.