Raben logo
csm_top_marka_2022_www_banner_0d29a0b4bc.png

Grupa Raben laureatem tytułu TOP MARKA 2022

2022.11.08

Grupa Raben powtórzyła swój sukces z dwóch ostatnich lat i ponownie może się poszczycić tytułem TOP MARKA. Firma znalazła się w XV edycji zestawienia magazynu PRESS i PRESS-SERVICE Monitoring Mediów jako jeden z 50 najsilniejszych medialnie brandów i lider rankingu branżowego „Transport i logistyka”. 

Tytuł TOP MARKA 2022 dla Grupy Raben oznacza, że ma ona na swoim koncie już trzy te wyróżnienia. Zajmując najwyższe miejsce w rankingu w kategorii „Transport i logistyka”, firma trafiła do grona marek najbardziej obecnych w mediach, reprezentujących 50 branż. Co istotne, pozycja w klasyfikacji uwzględnia impact, który informuje o zasięgu publikacji, jak również indeks sentymentu, dotyczący jej wydźwięku – ma zatem wymiar zarówno ilościowy, jak i jakościowy.

Statuetki zostały rozdane podczas uroczystej gali w Warszawie, a nagrodę w imieniu Grupy Raben odebrała Jolanta Sawińska, Dyrektor regionu, Raben Logistics Polska.

Podobnie jak w poprzednich latach zestawienie objęło 500 brandów w ramach 50 branż. W tegorocznej, jubileuszowej edycji analizie poddano 70 mln materiałów: ponad 2 mln publikacji w prasie, 14 mln w Internecie i 54 mln postów na ogólnodostępnych profilach na Facebooku, Instagramie, Twitterze i YouTube, które ukazały się od 1 lipca 2021 do 30 czerwca 2022 roku.

W czasach, gdy dostęp do mediów i samodzielne kreowanie informacji są łatwiejsze niż kiedykolwiek, każde pozytywne działanie marki, ale i każda wpadka są błyskawicznie nagłaśniane. Grupa Raben dąży do doskonałości w zakresie jakości świadczonych usług, relacji z interesariuszami i przedsięwzięć realizowanych w ramach zrównoważonego rozwoju. Cieszymy się, że już kolejny rok znajduje to odzwierciedlenie w mediach tradycyjnych i społecznościowych  – skomentowała Klaudyna Polanowska-Skrzypek, Group PR manager Grupy Raben.  

Więcej informacji o bieżącej i wcześniejszych edycjach projektu można znaleźć tutaj.