Raben logo
csm_Diamenty_Forbsa4_83b86b1cf1.jpg

Diamentowe spółki Grupy Raben

2022.02.03
Wywiadownia Dun & Bradstreet Poland we współpracy z redakcją „Forbes” opracowała zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce. Wśród laureatów znalazły się dwie spółki Grupy Raben. Raben Logistics Polska i Fresh Logistics Polska mogą szczycić się tytułem „Diamentów Forbesa 2022”.

Ranking „Diamenty Forbesa” został przygotowany już po raz czternasty. W zestawieniu znalazły się firmy, które w trzech ostatnich latach najszybciej zwiększały swoją wartość. Diamentami Forbesa zostały te o dodatnim wyniku finansowym i o współczynniku ryzyka współpracy wyższym niż 4, ocenianym według ratingu Dun & Bradstreet Poland.

Fakt że w zestawieniu znalazły się spółki Fresh Logistics Polska i Raben Logistics Polska, potwierdza wiarygodność i stabilną pozycję finansową obu firm. Jeśli dodamy do tego pełne zaangażowanie pracowników oraz ciągłą chęć doskonalenia operacji otrzymamy przepis na właściwego partnera w biznesie, czy też jak brzmi motto Grupy - Twojego partnera w logistyce (Your partner in logistics).

Tegoroczna lista Diamentów Forbesa jest szczególna ze względu na rekordową liczbę blisko 15 tys. przedsiębiorstw, które zostały uwzględnione w badaniu. Wywiadownia przeanalizowała dane firm, które złożyły w terminie raporty do Krajowego Rejestru Sądowego za lata 2016–2020. Analitycy wycenili przedsiębiorstwa, stosując metodę szwajcarską, łączącą metodę majątkową i dochodową. Ostatecznie na liście znalazły się przedsiębiorstwa z 15-proc. i większym wzrostem wartości.

Powyższe wyróżnienia są też najlepszym dowodem na to, że Grupa Raben nie tylko z sukcesem stawiła czoła wyzwaniom coraz bardziej wymagającego rynku, ale dzięki inwestycjom, innowacjom i zrównoważonemu rozwojowi nieustannie otwiera swoim klientom drzwi do nowych możliwości. 

Szczegółowe informacje na temat Diamentów Forbesa 2022 znajdują się pod linkiem: https://www.forbes.pl/diamenty/2022