Raben logo
csm_techno_notxt_4d539593ee.jpg your-partner-in-logistics

Technologia

Twoje produkty tworzą

naszą rzeczywistość

Modern infrastructure

Nowoczesna przestrzeń magazynowa

Own groupage network

Wydzielona sieć transportowa

Modern IT systems

Nowoczesne systemy IT

Dedicated customer services

Dedykowani specjaliści dla Twoich produktów

  • Modern infrastructure

    Nowoczesna przestrzeń magazynowa

Item 1 of 4
Raben for white goods

Nowoczesne technologie każdego dnia wspierają i tworzą naszą codzienność. Korzystamy z nich zarówno w domu, jak i pracy. Jako logistycy wiemy, że dla produktów takich jak sprzęt elektroniczny, urządzenia, białe AGD należy stworzyć całościowe rozwiązanie logistyczne wspierające produkcję, a zarazem realizujące dostawy do sklepów, a nawet odbiorców końcowych.

To powoduje, że producenci z branży technologicznej otrzymują u nas dedykowaną usługę. Zapewniamy między innymi:

  • kompleksowe, regionalne rozwiązania dystrybucyjne,
  • dostawy projektowe pod inwestycje,
  • wsparcie w dostawach niestandardowych.

Nasze doświadczenie pozwoli Ci zrealizować każdy projekt.

Raben's warehouse

Projekty na miarę

Jesteśmy niezawodnym partnerem dla firm z branży technologicznej, oferując kompleksową obsługę. Projektujemy rozwiązania magazynowo- dystrybucyjne uwzględniające regionalną specyfikę czy wymagania danej inwestycji. Tworzymy mapy dystrybucyjne, aby z powodzeniem realizować dostawy just-in-time. To wszystko buduje całościowe rozwiązania, w którym odpowiednio dobrany magazyn i sieć dystrybucyjna sprawiają, że Twoje produkty sprawnie trafiają na sklepową półkę.

Raben employees in action planting trees

Zrównoważony łańcuch dostaw

Ekologia dzisiaj coraz częściej jest po prostu odpowiedzialnym działaniem. Nie tylko nas jako konsumentów, ale również nas jako firmy. Jako operator logistyczny wspieramy działania naszych klientów współtworząc zrównoważony łańcuch dostaw.  W tym zakresie podejmujemy szereg działań.

Mierzymy CO2, systematycznie wymieniamy tabor na nowy, który spełnia najnowsze wymagania w zakresie emisji gazów cieplarnianych oraz  stosujemy szereg ekologicznych rozwiązań w magazynach w zakresie oszczędności surowców naturalnych. Dodatkowo, neutralizujemy nasz wpływ na środowisko poprzez akcje sadzenia drzew. Więcej dowiesz się na stronie naszego raportu społecznego: csr.raben-group.com.