Raben logo
csm_auto_notxt_40a9d79fd1.jpg your-partner-in-logistics

Motoryzacja

Twoje produkty są nam bliskie

Modern infrastructure

Nowoczesna przestrzeń magazynowa

Own groupage network

Wydzielona sieć transportowa

Modern IT systems

Nowoczesne systemy IT

Dedicated customer services

Dedykowani specjaliści dla Twoich produktów

  • Modern infrastructure

    Nowoczesna przestrzeń magazynowa

Item 1 of 4
Raben for automotive industry

Transport jest potrzebny. Dla większości stanowi konieczność, a dodatkowo dla wielu z nas – przedmiot hobby czy nawet pasji. Pracując w logistyce doskonale rozumiemy potrzeby firm z branży motoryzacyjnej. Duża sezonowość, dostawy komponentów na linie produkcyjne, czy też projekty specjalne, to coś co jeszcze bardziej zwiększa naszą pasję do motoryzacji.

Z wielkim zaangażowaniem realizujemy zrównoważony i bezpieczny łańcuch dostaw dla Twojej branży, a w szczególności oferujemy:

  • konsolidację przesyłek od wielu poddostawców i bezpośrednią dostawę do fabryk,
  • dostawy części do serwisów,
  • zarządzanie logistyką opakowań zwrotnych, magazynowanie (w tym usługi in house), usługi sortowania,
  • śledzenie przesyłki na każdym etapie dostawy wraz z ETA  (szacowany czas dostawy)
  • stosujemy naczepy placowe.

Wieloletnie doświadczenie w Europie sprawia, że możesz nam zaufać.

Raben automotive warehouse

Towary niebezpieczne

Mamy duże doświadczenie w pracy z produktami niebezpiecznymi. W branży motoryzacyjnej mogą to być m.in.: napinacze do pasów, poduszki powietrzne, spryskiwacze, oleje samochodowe i kosmetyki samochodowe (aerozole). Towar tego typu jest przewożony przez doświadczonego i przeszkolonego kierowcę  oraz dodatkowo zabezpieczony tak, aby  uniemożliwić  mu ruch na palecie (securing cargo). W magazynie implementujemy restrykcyjne  rozwiązania przeciwpożarowe i służące ochronie środowiska. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie prowadzenia zakładów dużego ryzyka wiemy, jakie produkty mogą być obok siebie składowane oraz jak zapewnić bezpieczeństwo wszystkich operacji.

Wspieramy klientów w zakresie przygotowania danych do raportu rocznego z przewozów ADR.

Raben employees in action planting trees


Zrównoważona logistyka

Najważniejszym tematem ostatnich czasów są zmiany klimatyczne. Jako odpowiedzialny operator logistyczny działamy na rzecz zrównoważonego łańcucha dostaw. Mierzymy CO2, systematycznie wymieniamy tabor na nowy, który spełnia najnowsze wymagania w zakresie emisji gazów cieplarnianych oraz  stosujemy szereg ekologicznych rozwiązań w magazynach w zakresie oszczędności surowców naturalnych. Dodatkowo neutralizujemy nasz wpływ na środowisko poprzez akcje sadzenia drzew. Więcej dowiesz się na stronie naszego raportu społecznego: csr.raben-group.com.