Pierwsze miejsce Raben w rankingu TSL

Drukuj | Pobierz w PDF

Numer jeden w klasyfikacji generalnej oraz pierwsze miejsce na podium w ramach „usługi logistyczne” przypadły Grupie Raben w rankingu firm z branży transport i logistyka. Natomiast Fresh Logistics Polska, otrzymał wyróżnienie w ramach kategorii „transport drogowy”. Ranking został opracowany i wydany przez Dziennik Gazeta Prawna.

Grupa Raben znalazła się na pierwszym miejscu w rankingu już po raz kolejny z rzędu.

Wyróżnienie w imienu Grupy Raben odebrał Krzysztof Łukoszyk, Menedżer ds. rozwoju biznesu, Raben Logistics Polska, natomiast w imieniu Fresh Logistics: Robert Kozak, Regionalny Menedżer ds. sprzedaży, Fresh Logistics Polska.

Grupa Raben od wielu lat jest największym operatorem transportowo-logistycznym w Polsce. W kraju nad Wisłą, obecna jest już od ponad 27 lat, a na rynku europejskim od ponad 87 lat. Doświadczenie i uznanie zdobyte w czasie tego okresu pozwalają Raben na kształtowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami, zgodnie z firmowym motto: "your partner in logistics". Grupa ma swoje oddziały na terenie 12 krajów Europy, dysponuje ponad 7500 środków transportu, i zatrudnia prawie 10 000 pracowników i posiada około 1 150 000 m2 zróżnicowanej powierzchni magazynowej. Dzięki temu, świadczy usługi szyte na miarę indywidualnych potrzeb różnych klientów.

„Cały czas szukamy rozwiązań, które pozwolą nam świadczyć usługi jeszcze lepiej i jeszcze bardziej wydajnie. Jedną z wartości naszej firmy jest przedsiębiorczość. Ponadto, kładziemy duży nacisk na doskonalenie procesów. Od lat skutecznie zmieniamy naszą kulturę na angażującą oraz kontynuujemy projekt lean „Better every day”. To powoduje, że każdy z pracowników stara się usprawnić swoje miejsce pracy, rozsądnie gospodarując zasobami.” - powiedział Janusz Anioł, dyrektor Generalny Raben Logistics Polska.

Grupa Raben oferuje między innymi kompleksowe usługi logistyczne - logistykę kontraktową, sieć drogową (krajową, międzynarodową oraz wschód), Fresh Logistics, FTL & transport intermodalny, morski oraz lotniczy. Prowadzi swoje działania w sposób społecznie odpowiedzialny, skupiając się na: edukacji, bezpieczeństwie i ekologii.

Zdjęcia z rankingu: Fot. Wojciech Górski, Dziennik Gazeta Prawna

19.06.2018

Sprawdź się na drodze!

Newsletter