Logistyka kontraktowa - magazynowanie

Drukuj | Pobierz w PDF

Logistyka kontraktowa to usługa logistyczna, która dotyczy szeregu operacji prowadzonych na powierzchni magazynowej, począwszy od wyładunku i dekonsolidacji, następnie kompletacji, zabezpieczeniu przesyłki oraz przygotowania do dystrybucji. Logistyka magazynowa to także szereg usług dodatkowych takich jak: etykietowanie, foliowanie czy przygotowywanie zestawów promocyjnych.

Grupa Raben w Europie ma do swojej dyspozycji ponad 1 150 000 m2 powierzchni magazynowej klasy A, o zróżnicowanych warunkach składowania. 83 obiekty magazynowe Grupy Raben są przeznaczone zarówno do obsługi produktów typu food, jak i non food oraz ADR.

W naszych magazynach znajdują się towary m.in. z branży motoryzacyjnej, elektronicznej (white goods i brown goods) i olejowej. Posiadamy najnowocześniejsze systemy służące do zarządzania operacjami magazynowymi. Celem Grupy Raben jest, aby program RedPrairie (firmy JDA) został wdrożony we wszystkich lokalizacjach.

Najnowsze technologie typu pick to zero, multi order picking, pick to light lub voice zapewniają szybkie i sprawne procesy. Posiadamy 1 000 000 palet na stoku, pochodzących od prawie 450 Klientów.

Mamy możliwość połączenia z każdym systemem zewnętrznym za sprawą interface (np. za pomocą protokołu FTP, AS2). Odbiorcy naszych usług mają możliwość złożenia zlecenia oraz pobierania raportów on-line.

W Polsce usługa świadczona jest przez spółkę Raben Logistics Polska.

 

Lublin

Lublin

Szukasz magazynu z obsługą na Lubelszczyźnie? Porozmawiajmy...

Rzeszów

Rzeszów

Kuszą Cię okolice Rzeszowa? Podpowiadamy, że to świetne miejsce na biznes...

Mielec

Mielec

Zapraszamy do Mielca. To miejsce kojarzone głównie z przemysłem lotniczym ma do zaoferowania o wiele więcej...

Strefa Klienta
Szybki kontakt
Andrzej BekierskiMenedżer ds. RozwojuRaben Logistics Polska+48 607 248 921E-MAIL
Katarzyna OstojskaMarketing ManagerRaben Logistics Polska+48 61 89 88 234E-MAIL
Oddziały
Znajdź kontakt do naszych oddziałów
Newsletter