Projekty Specjalne

Drukuj | Pobierz w PDF

Spółka Fresh Logistic Polska w ramach transportu krajowego i międzynarodowego prowadzi również projekty specjalne polegające na konsolidacji lub dekonsolidacji towaru. Konsolidacja jest procesem łączenia niewielkich przesyłek pochodzących najczęściej od różnych dostawców do kilku odbiorców, którego celem jest transport towaru jednym środkiem transportu do miejsca docelowego. Dekonsolidacja jest działaniem odwrotnym polegającym na transporcie dużej partii towaru do danego punktu, a następnie podzielony towar rozsyłany jest do kilku punktów docelowych.

Takie rozwiązania pomagają naszym Klientom nie tylko zaoszczędzić pieniądze, a przede wszystkim cenny czas. Są one również kolejnym krokiem w stronę optymalizacji procesów w łańcuchu dostaw, a co za tym idzie redukcji kosztów.

Poniżej przedstawiamy wizualizację wyżej wymienionych projektów specjalnych:

Dekonsolidacja za granicą, polegająca na: załadunku towaru u nadawcy w Polsce, transporcie zbiorczym do wybranej platformy za granicą, redystrybucji na terenie docelowego kraju, m.in. do sieci handlowych.

Dekonsolidacja w Polsce, polegająca na: załadunku towaru u nadawcy za granicą, transporcie zbiorczym do wybranej platformy Fresh Logistics Polska, redystrybucji na terenie Polski, m.in. do sieci handlowych.

Konsolidacja za granicą, polegająca na: zebraniu towarów kilku nadawców w wybranej platformie za granicą, transporcie zbiorczym do odbiorcy w Polsce.

Konsolidacja w Polsce, polegająca na: zebraniu towarów kilku nadawców w wybranej platformie Fresh Logistics Polska, transporcie zbiorczym do odbiorcy za granicą.

Fresh Logistics Polska oferuje możliwość indywidualnych rozwiązań w przypadkach projektów niewymienionych powyżej. Jesteśmy elastyczni i otwarci na wszelkie niestandardowe działania, tak aby spełniać oczekiwania naszych Klientów, nawet te najbardziej wymagające.

Specjalizujemy się w transporcie chłodniczym żywności oraz magazynowaniu produktów spożywczych. Nasze oddziały są zlokalizowane w Gądkach, Gliwicach, Grodzisku Mazowieckim, Straszynie, Szczecinie, Wrocławiu, Lublinie i Łomży.

O firmie
Strefa Klienta
Zlecenia online
Szybki kontakt
Justyna Dobraś - MichałowskaInternational Forwarding DirectorFresh Logistics Polska+48 61 898 86 50E-MAIL
Oddziały
Znajdź kontakt do naszych oddziałów