Transport całopojazdowy (FTL)

Drukuj | Pobierz w PDF

Dział Transportu Międzynarodowego powstał 14 lat temu. Od 2004 roku nieustannie dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać usługi najwyższej jakości.

Działamy 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, w całym sektorze spożywczym B2B wymagającym transportu w temperaturze kontrolowanej.

Obsługujemy producentów żywności, importerów i eksporterów oraz największe sieci handlowe zarówno w kraju, jak i za granicą.

Swoimi usługami obejmujemy praktycznie całą branżę. Dzięki długoletniemu doświadczeniu, know-how oraz rozbudowanemu portfolio jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom efektywne rozwiązania z zachowaniem dużej elastyczności.

Dysponujemy siecią zarówno własnych magazynów przeładunkowych, jak i infrastrukturą partnerów logistycznych, strategicznie rozmieszczonych w Polsce i za granicą. Dzięki takiemu rozwiązaniu działamy w bardziej zrównoważony sposób, ograniczając liczbę pustych kilometrów oraz redukując ilość dwutlenku węgla emitowanego do atmosfery przez nasze pojazdy. Zwracamy szczególną uwagę aby nasz tabor zawsze spełniał najwyższe normy emisji spalin.

Liczna flota oraz rozbudowana sieć połączeń i x-docków umożliwia nam odbiór całopojazdowy z dowolnego miejsca w Europie, dekonsolidację  przesyłek oraz dalszą re-dystrybucję towarów. Jest to rozwiązanie, które niewątpliwie wyróżnia Fresh Logistics Polska na tle licznej konkurencji. Warto również nadmienić, że tego typu usługa jest możliwa zarówno w eksporcie jak i imporcie towarów.

Oprócz własnego taboru wykorzystujemy potencjał rynku i na stałe współpracujemy z ponad setką sprawdzonych i zweryfikowanych firm przewozowych, co gwarantuje elastyczność w okresach zwiększonego zapotrzebowania na środki transportowe np. w okresie świątecznym lub podczas długich weekendów. Stała współpraca z przewoźnikami i znaczący wolumen który obsługujemy pozwala nam negocjować stawki, a to zwiększa konkurencyjność Działu Transportu Międzynarodowego na rynku transportowym.    

Mamy ambicję być najlepszymi w branży, dlatego na bieżąco dokształcamy nasz zespół spedytorów i dyspozytorów oraz prowadzimy regularne szkolenia dla kierowców, tak aby nasze codzienne działania odzwierciedlały Misję, Wizję i Wartości Grupy Raben.

Chcąc budować przewagę konkurencyjną naszych Klientów jesteśmy zawsze gotowi przejechać  dodatkowy kilometr – nie istnieją dla nas problemy tylko rozwiązania!

 

Oferujemy:

  • własny tabor
  • przewozy w zakresach temperaturowych od –25 st.C do +25 st.C
  • transport dedykowany od 1 do 66 palet (naczepy wyposażone w podwójne podłogi, tzw. double - deck)
  • usługę obejmującą całą Europę
  • stały monitoring transportu (GPS)
  • załadunki/rozładunki w systemie 24/7

Gwarantujemy:

  • elastyczne rozwiązania, dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta
  • dedykowanego opiekuna klienta
  • dyspozytora nadzorującego cały przebieg transportu
O firmie
Strefa Klienta
Zlecenia online
Szybki kontakt
Justyna Dobraś - MichałowskaInternational Forwarding DirectorFresh Logistics Polska+48 61 898 86 50E-MAIL
Oddziały
Znajdź kontakt do naszych oddziałów