European Food Network

Drukuj | Pobierz w PDF

European Food Network jest europejską siecią zajmującą się transportem towarów drobnicowych. Gwarantuje wysoką wydajność oferowanych usług poprzez zastosowanie jednolitych, międzynarodowych standardów. EFN łączy innowacyjność Fresh Logistics Polska z kompetencjami i profesjonalizmem dwunastu specjalistów w dziedzinie logistyki. Każdy z członków jest firmą rodzinną prężnie działającą na rynku lokalnym. Działalność partnerów European Food Network obejmuje swoim zasięgiem wszystkie kraje europejskie i specjalizuje się w transporcie żywności w warunkach chłodniczych lub naturalnych na rzecz producentów, sprzedawców detalicznych oraz przemysłu gastronomicznego.

Współpraca jest oparta na wspólnych zasadach, których standardy dotyczące procesów, narzędzi IT oraz higieny zapewniają wiarygodność oraz ciągłość działania.

Nowe portfolio produktów vivengo pozwala Fresh Logistics Polska na dostarczanie naszym Klientom najwyższej jakości usług logistycznych produktów świeżych – ustandaryzowanych, ale zarazem elastycznych i przejrzystych.

Fresh Logistics Polska jest w pełni zaangażowany w przekazywanie swoim Klientom szczegółowych informacji dotyczących dokładnego statusu przesyłki oraz dokumentów potwierdzających dostawę. Informacje są przechowywane w archiwum elektronicznym.

Codzienny ruch przesyłek

Każdy członek European Food Network prowadzi swoja działalność 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. W związku z powyższym Fresh Logistics Polska gwarantuje pełną integrację usług logistycznych w całej Europie, zapewniając optymalny czas dostawy.

Wspólne doświadczenie:

Każdy z partnerów European Food Network jest firmą rodzinną z udokumentowanym doświadczeniem i wiedzą w zakresie logistyki produktów spożywczych.

Wspólne standardy:

Jednolite standardy dotyczące realizacji zleceń, jak również obowiązkowe działania związane z zarządzaniem jakością zapewniają wysoki poziom oferowanych usług logistycznych w kraju i zagranicą.

Swobodny przepływ towarów/ przejrzysty system track-and-trace:

Klienci mogą sprawdzić status każdej przesyłki, logując się do systemu monitorowania przesyłek Fresh Logistics Polska.

Działalność w całej Europie:

Gęsta sieć transportowa obejmująca 30 krajów europejskich gwarantuje wydajność i punktualność dostaw oraz sprawia, że zawsze jesteśmy blisko naszych Klientów.

vivengo – ustandaryzowany zakres usług przewozowych dostosowany do potrzeb Klientów

Dzięki bogatemu portfolio produktów vivengo European Food Network ustala nowe standardy dla logistyki produktów świeżych w całej Europie zapewniając szybkie i dokładne czasy dostawy oraz wysoką jakość oferowanych usług.

O firmie
Strefa Klienta
Zlecenia online
Szybki kontakt
Justyna Dobraś - MichałowskaInternational Forwarding DirectorFresh Logistics Polska+48 61 898 86 50E-MAIL
Oddziały
Znajdź kontakt do naszych oddziałów