Transport międzynarodowy

Drukuj | Pobierz w PDF

Działalność Fresh Logistics Polska w ramach międzynarodowej dystrybucji produktów świeżych obejmuje przewozy ładunków drobnicowych, częściowych oraz cało pojazdowych z zachowaniem wymaganych warunków temperaturowych. 

Sieć regularnych połączeń wahadłowych oraz współpraca z operatorami logistycznymi w Europie, umożliwia świadczenie usług eksportowo-importowych, dokonywanie odprawy celnej i dystrybucji towarów świeżych (z pominięciem magazynu Klienta). Inne usługi specjalne obejmują konsolidację ładunków przychodzących z różnych kierunków i od różnych nadawców, a następnie ich wysyłkę do kraju przeznaczenia. 

Usługi celne dotyczące ładunków importowanych i eksportowanych są wspierane przez Agencje Celne, będące własnością Grupy Raben. 

Obecnie dystrybucja międzynarodowa ładunków drobnicowych odbywa się do/z 22 krajów Europy i pozwala na utrzymanie temperatury kontrolowanej w całym łańcuchu dostaw produktów świeżych w zakresie od +2°C do +6°C . 

Współpraca z Fresh Logistics Polska w zakresie przewozów całopojazdowych pozwala na realizację zleceń w przedziale temperatur od -25°C do +25°C . Wszystkie środki transportu przystosowane są do przewozu towarów spożywczych, a Kierowcy posiadają odpowiednie uprawnienia. 

Inną specjalistyczną usługą jest konsolidacja przesyłek napływających z różnych kierunków od wielu nadawców, a następnie ich zbiorczy transport do kraju przeznaczenia. 

 

European Food Network

European Food Network

Fresh Logistics Polska jest członkiem europejskiej sieci zajmującej się transportem towarów drobnicowych.

Vivengo

Vivengo

Zapraszamy do zapoznania się z produktami vivengo, które zostały opracowane tak, aby spełniać wymagania branży spożywczej.

Partnerzy EFN

Partnerzy EFN

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi partnerami w ramach sieci EFN.

Projekty specjalne

Projekty specjalne

W ramach transportu krajowego i międzynarodowego realizujemy projekty specjalne polegające na konsolidacji i dekonsolidacji towaru.

Transport całopojazdowy (FTL)

Transport całopojazdowy (FTL)

Zapraszamy do zapoznania się z usługą międzynarodowych przewozów całopojazdowych w całej Europie.

O firmie
Strefa Klienta
Zlecenia online
Szybki kontakt
Justyna Dobraś - MichałowskaInternational Forwarding DirectorFresh Logistics Polska+48 61 898 86 50E-MAIL
Oddziały
Znajdź kontakt do naszych oddziałów