Transport krajowy

Drukuj | Pobierz w PDF

Fresh Logistics Polska świadczy kompleksową obsługę logistyczną produktów świeżych wymagających kontrolowanej temperatury od 0°C do +2°C (UltraFresh) oraz od +2°C do +6°C w całym łańcuchu dostaw. Dostarczamy pod wskazany adres przesyłki o dowolnej wielkości - od jednej palety do ładunków całosamochodowych. 

Doświadczenie, zgromadzone na rynku polskim w zakresie transportu żywności poprzez spółkę Fresh Logistics Polska, jak również sieć własnych oddziałów zlokalizowanych w strategicznych miejscach, umożliwiają szybką i skuteczną realizację zamówień Klientów w zakresie magazynowania i transportu produktów chłodniczych. Obsługiwane grupy produktowe obejmują m. in.: artykuły nabiałowe, mięsne, garmażeryjne, przetwory rybne oraz tłuszczowe. Jesteśmy specjalistami w transporcie chłodniczym.

Do dyspozycji Klientów są wykwalifikowane zespoły specjalistów czuwające nad szybkim i prawidłowym przebiegiem każdego transportu żywności. Służymy Państwu pomocą na terenie całej Polski, nasze oddziały są zlokalizowane w Gądkach, Gliwicach, Grodzisku Mazowieckim, Straszynie, Szczecinie, Wrocławiu, Lublinie i Łomży.

 

Ultra Fresh

Ultra Fresh

Ultra Fresh to dedykowany system dostaw w obniżonej temperaturze od 0°C do +2°C do sieci handlowych i wybranych punktów na terenie kraju.

Ogólne Warunki Świadczenia Usług

Ogólne Warunki Świadczenia Usług

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ogólnymi warunkami świadczenia usług.

O firmie
Strefa Klienta
Zlecenia online
Zaufali nam
Szybki kontakt
Ewa ChwiłkowskaSales Administration and Marketing SpecialistFresh Logistics Polska+48 61 898 84 11E-MAIL
Oddziały
Znajdź kontakt do naszych oddziałów