Usługi dodatkowe

Drukuj | Pobierz w PDF

Logistyka magazynowa w dzisiejszych czasach to więcej niż składowanie towarów. W odpowiedzi na potrzeby rynku oraz wymagania i oczekiwania Klientów Fresh Logistics Polska wprowadziło do swojego portfolio usługi dodatkowe tzw. Value Added Services (VAS).

Usługi wnoszące wartość dodaną oszczędzają czas i koszty naszych Klientów, którzy powierzając operacje magazynowe w ręce rzetelnego operatora logistycznego mogą skupić się na swoich zasadniczych celach i kluczowych kompetencjach organizacji. Takie rozwiązania umożliwiają zmniejszenie kosztów stałych związanych z utrzymaniem magazynu czy pracowników, szczególnie w okresach zwiększonej liczby zamówień związanej z sezonowymi wzrostami wolumenów (np. okres świąteczny, wakacje itd.). 

Dodatkowe usługi magazynowe (VAS) dla produktów świeżych to m. in.:

  • foliowanie
  • przygotowywanie zestawów promocyjnych
  • etykietowanie
  • przepakowywanie

To tylko niektóre z naszych oferowanych usług. Jesteśmy otwarci  na wszelkie niestandardowe działania odpowiadające potrzebom naszych Klientów. Obsługa wielu zróżnicowanych branż wymaga od nas jako operatora logistycznego ciągłego poszukiwania i implementowania nowoczesnych oraz innowacyjnych rozwiązań, tak aby zawsze być blisko naszych klientów. To właśnie dla nich i w odpowiedzi na ich potrzeby nieustannie rozwijamy portfolio naszych usług.

 

O firmie
Strefa Klienta
Zlecenia online
Zaufali nam
Szybki kontakt
Ewa ChwiłkowskaSales Administration and Marketing SpecialistFresh Logistics Polska+48 61 898 84 11E-MAIL
Oddziały
Znajdź kontakt do naszych oddziałów