EFN Partnerzy

Drukuj | Pobierz w PDF

 

Bakker Logistiek Groep

Firma Bakker dołączyła do European Food Network w 2013 roku. Przedsiębiorstwo koncentruje się na usługach dla eksporterów i jest wiodącym dostawcą usług logistycznych dla produktów spożywczych na terenie Holandii.

Brummer Logistik

Brummer specjalizuje się w transporcie żywności w temperaturze kontrolowanej pomiędzy Niemcami a Austrią. Swoją działalnością obejmuje również Słowenię.

DACHSER GmbH & Co.KG

Niemiecka firma Dachser działa na rynku od ponad 80 lat i oferuje Klientom kompleksowe rozwiązania z zakresu logistyki. Globalna sieć transportowa i nowoczesne zaplecze IT gwarantują inteligentne połączenie i integrację kompetencji sieci logistycznych na całym świecie.

Galliker Transport

Dzięki usługom dla produktów spożywczych Galliker Transport jest liderem wśród szwajcarskich dostawców usług logistycznych z branży food. Firma jest jednym z założycieli sieci European Food Network.

Spedition Heidelmann

Heidelmann jest najstarszym aktywnie działającym partnerem DACHSER Food Logistics (od roku 1995) i jedną z dwóch partnerskich firm obsługujących stosunkowo dużą cześć Niemiec. Swoimi usługami obejmuje ponad połowę północnej części Hesji.

H.P. Therkelsen

Poprzez oddział zlokalizowany w Padborg blisko granicy niemiecko-duńskiej Therkelsen jest odpowiedzialny za przesyłki drobnicowe w sieci European Food Network  do i z Danii.

karldischinger

Zachowane dokumenty z roku 1470 świadczą o tym, że karldischinger jest jedną z najstarszych niemieckich firm spedycyjnych. Firma obejmuje swoją działalnością regiony za zachód od linii Karlsruhe, górnego Renu (region Szwarzwaldu) oraz Alzacji.

LIEGL & DACHSER

Spółka joint venture została utworzona w roku 1999 przez węgierską firmą logistyczną i DACHSER i ten właśnie partner wprowadził LIEGL & DACHSER w branżę Food Logistics w roku 2008. Transport produktów świeżych odbywa się z pięciu lokalizacji.

Papp Italia

Papp Italia prowadzi działalność operacyjną z oddziału w Weronie i jest odpowiedzialna za przesyłki do i z terenu Włoch. Od roku 2012 DACHSER jest właścicielem 50% udziałów w tej firmie.

Turners

Turners zajmuje się dostawami przesyłek eksportowych sieci European Food Network na teren Wysp Brytyjskich oraz przesyłami trafiającymi na kontynent.

JN Spedition

JN Spedition specjalizuje się w przesyłkach eksportowych wszelkich gabarytów z Niemiec do Skandynawii i oferuje European Food Network specjalistyczną wiedzę na temat transportów drobnicowych do i z terenów Szwecji, Norwegii oraz Finlandii.

Logifrio

Logifrio jest wiodącym operatorem logistycznym zajmującym się transportem i magazynowaniem towarów na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Nelt

Nelt jest najmłodszym członkiem European Food Network oferującym swoje usługi na terenie Serbii. Firma posiada ponad 20-letnie doświadczenie w obsłudze logistycznej produktów świeżych. Grupa Nelt jest największym operatorem logistycznym na Bałkanach Zachodnich.

O firmie
Strefa Klienta
Zlecenia online
Śledzenie przesyłki
 
Oddziały
Znajdź kontakt do naszych oddziałów
Newsletter