Raben logo
csm_Air_freight_Raben_547a00b297.jpg your-partner-in-logistics

Transport lotniczy

Zadowolenie Klientów

dodaje nam skrzydeł

experienced_team_of_specialists_icon.svg

Doświadczony zespół

comprehensive_door_to_door_service_icon.svg

Kompleksowa usługa door- to-door

an_extensive_branch_network_icon.svg

Stałe partnerstwa na całym świecie

experienced_team_and_experts_in_the_field_of_customs_formalities__CUSTOM_CLEARANCE__icon.svg

Eksperci w dziedzinie formalności celnych

  • experienced_team_of_specialists_icon.svg

    Doświadczony zespół

Item 1 of 4

Świat w zasięgu ręki. Poznaj nasze usługi spedycji lotniczej.

Transport lotniczy to najszybsza forma dostawy towarów. Dzięki zaangażowaniu pracowników, własnej infrastrukturze oraz sieci wiarygodnych partnerów realizujemy dostawy w niemal wszystkich krajach świata. Zlecenia lotnicze wykonywane są zgodnie z potrzebami klientów, po konkurencyjnej cenie. Nasza usługa szczególnie uwzględnia rozwiązania optymalizacji łańcucha dostaw w aspekcie koszt – czas.

Pełna paleta korzyści:

  • Kompleksowa usługa door-to-door
  • Dostawy w serwisach:  ekspresowym, standardowym i ekonomicznym
  • Przewozy w temperaturze kontrolowanej
  • Transporty towarów niebezpiecznych
  • Transporty przesyłek ponadgabarytowych 
  • Odprawy celne i fiskalne oraz w ramach innych  procedur celnych

Drogą lotniczą transportujemy: części zamienne, maszyny i urządzenia,  farmaceutyki, kosmetyki, żywność świeżą i przetworzoną, odzież, elektronikę, przesyłki niebezpieczne typu DGR, towary z przeznaczeniem na targi, prezentacje i wystawy. Towary zgłaszamy do ubezpieczenia cargo.

W ramach naszej działalności dostarczamy części dla statków pasażerskich i tankowców, które są remontowane w różnych miejscach na świecie. Dostawa musi być wykonana w określonym momencie – w przeciwnym razie statek opuści port, w którym aktualnie się znajduje. Nasze planowanie zaczyna się już w chwili produkcji: doradzamy, jakiego rodzaju i jakich wymiarów  opakowanie powinno być zastosowane, rezerwujemy przeloty w liniach lotniczych, zgłaszamy wywóz w urzędzie celnym, wnikliwie kontrolujemy statusy przesyłek. Czasami ładunki odebrane od producenta w oczekiwaniu na wylot są przechowane w jednym z naszych centrów logistycznych lub w magazynach o statusie celnym. Często dostawy do lotniska realizowane są dedykowanymi pojazdami  specjalnymi.

Temperatura kontrolowana

Realizujemy dostawy w temperaturze kontrolowanej: dla artykułów mrożonych, w przedziałach 2-8°C oraz 15-25°C. Stosujemy folie termiczne (NBN B62-201, 0,029 W/mK). Transport  bazuje na zasadach chłodnego łańcucha dostaw (cool chain) i dotyczy głównie artykułów farmakologicznych.

Chcesz wiedzieć więcej, skontaktuj się z nami!