Strefa Klienta

 • Produkt

  Pełen zakres usług FTL

 • Model biznesowy

  Elastyczny potencjał

 • Komunikacja

  Łatwa, przyjazna i profesjonalna

 • Jakość i bezpieczeństwo

  Z poszanowaniem zasad bezpieczeństwa oraz ochrony środowiska

 • Dedykowane rozwiązania

  Innowacyjne i szyte na miarę

Strefa Klienta RT

"Od 2011 roku korzystamy z usług firmy Raben Transport w zakresie przewozów całopojazdowych na terenie całej Europy. W trakcie naszej współpracy nie miało miejsce żadne zdarzenie, które mogło narazić nasze towary na niebezpieczeństwo. Wiemy, że nasz towar jest bezpieczny. Gwarantują to wyniki operacyjne, jak również bardzo wysoki standard floty samochodowej."

Ann Wtterwulghe, Transport Manager, Bridgestone Europe

 

 

"Już od 2013 roku współpracujemy z Raben Transport w relacji Polska - Niemcy. W oparciu o te doświadczenia możemy polecić Raben Transport jako solidnego i profesjonalnego dostawcę kompleksowych usług logistycznych".

Bosch Tiernahrung

 

 

"Od roku 2016 firma Beiersdorf korzysta z usług logistycznych Raben Transport Sp. z o.o. w zakresie transportu międzynarodowego w ramach europejskiej sieci dostawców, fabryk i magazynów regionalnych. Raben Transport to solidny i rzetelny partner."

Radosław Nowak, Dyrektor Zarządzania Łańcuchem Dostaw, Beiersdorf

 

 

"Rozpoczęliśmy współpracę z Raben Transport w 2015 roku. Na najwyższą ocenę zasługuje bieżąca współpraca z pracownikami firmy, którzy charakteryzują się profesjonalizmem i odpowiedzialnością za wykonywaną pracę, są w pełni zaangażowani, rozumieją potrzeby naszej firmy i elastycznie się do nich dostosowują."

Loredana Azzini, Członek Zarządu, King Cross Management

Szybki kontakt
Dział Obsługi Klienta - Transport Międzynarodowy
Dział Obsługi Klienta - Transport Krajowy