Kierowco! Zgłoś się do pracy u podprzewoźników.

Drukuj | Pobierz w PDF

Raben Logistics Polska sp. z o.o. to czołowa firma logistyczna z ponad 25. letnim doświadczeniem na polskim rynku. Nasza działalność w zakresie transportu krajowego opiera się na stałej współpracy z Przewoźnikami. Aktualnie współpracujemy z około 600 firmami, a do dyspozycji w Polsce mamy ponad 2700 środków transportu.

Zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku kierowcy u zakwalifikowanego podwykonawcy Raben Logistics Polska to prosimy o wypełnienie poniższego formularza.  

Prosimy o maksymalny rozmiar pliku do 3MB. Akceptujemy pliki w formacie .doc, .docx, .pdf, .jpg
Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Raben Logistics Polska sp. z o.o. z siedzibą w Robakowie k. Poznania, ul. Zbożowa 1. Spółka współadministruje danymi w ramach struktur Grupy Raben, w związku z tym Państwa dane osobowe mogą być przekazywane do innych spółek Grupy na potrzeby realizacji celu, dla którego są gromadzone.

Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu nawiązania współpracy w zakresie świadczenia usług przewozu drogowego. Dane będą przetwarzane na podstawie Państwa zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679). Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Państwa dane osobowe będę przetwarzane do czasu zakończenia realizacji celu, dla którego zostały zebrane lub, w przypadku zgody na działania marketingowe lub subskrybcję newslettera, do czasu odwołania zgody (można tego dokonać w dowolnym momencie poprzez kilknięcie w link rezygnacyjny, zamieszczony na końcu każdego newslettera).
Odbiorcami danych mogą być podmioty obsługujące stronę internetową Grupy Raben oraz podmioty współpracujące z Raben Logistics Polska sp. z o.o. w zakresie świadczenia usług przewozu drogowego.
Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 

Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną

„Spółką Grupy Raben” jest spółka Raben Group N.V. z siedzibą w Oss w Holandii a także każda spółka – zarówno z siedzibą w kraju jak i za granicą – w stosunku do której spółka Raben Group N.V. jest „jednostką dominującą” w rozumieniu ustawy o rachunkowości z dn. 29 września 1994 r. (t.j. Dz.U. 2009; nr 152; poz. 1223).

Oddziały
Znajdź kontakt do naszych oddziałów
Aktualne oferty
współpracy
dla Przewoźników
Szybki kontakt
Rafał KukotkoTransport ManagerRaben Logistics Polska+48 61 89 88 100E-MAIL