Formularz kontaktowy

Drukuj | Pobierz w PDF

Prosimy o maksymalny rozmiar pliku do 3MB. Akceptujemy pliki w formacie .doc, .docx, .pdf, .jpg
Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Raben Management Services sp. z o.o. z siedzibą w Robakowie k. Poznania, ul. Zbożowa 1. Spółka współadministruje danymi w ramach struktur Grupy Raben, w związku z tym Państwa dane osobowe mogą być przekazywane do innych spółek Grupy na potrzeby realizacji celu, dla którego są gromadzone.

Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu odpowiedzi na zapytanie i przedstawienia oferty współpracy z Grupą Raben. Dane będą przetwarzane na podstawie Państwa zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679). Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Państwa dane osobowe będę przetwarzane do czasu zakończenia realizacji celu, dla którego zostały zebrane lub, w przypadku zgody na działania marketingowe lub subskrybcję newslettera, do czasu odwołania zgody (można tego dokonać w dowolnym momencie poprzez kilknięcie w link rezygnacyjny, zamieszczony na końcu każdego newslettera).
Odbiorcami danych mogą być podmioty obsługujące stronę internetową Grupy Raben.
Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

„Spółką Grupy Raben” jest spółka Raben Group N.V. z siedzibą w Winterswijk w Holandii a także każda spółka – zarówno z siedzibą w kraju jak i za granicą – w stosunku do której spółka Raben Group N.V. jest „jednostką dominującą” w rozumieniu ustawy o rachunkowości z dn. 29 września 1994 r. (t.j. Dz.U. 2009; nr 152; poz. 1223).

Oddziały
Znajdź kontakt do naszych oddziałów