Grupa Raben

Drukuj | Pobierz w PDF

Grupa Raben jest obecna na rynku europejskim od ponad 85 lat oferując kompleksowe usługi logistyczne. Poszczególne oddziały Grupy zlokalizowane są w 12 krajach Europy, na terenie: Czech, Estonii, Holandii, Niemiec, Litwy, Łotwy, Polski, Słowacji, Ukrainy, Węgier, Włoch i Rumunii.

Grupa Raben – Twój partner w logistyce

Firma rodzinna 
Jesteśmy niezawodną, stabilną organizacją, niezależną od zmian na rynkach kapitałowych. Rodzinny charakter pozwala nam na szybkie podejmowanie decyzji, jak również budowanie długookresowych planów rozwoju, które nie są uzależnione od składu Zarządu. 

Serce Europy
Posiadamy nasze oddziały w 12 krajach Europy. Jesteśmy partnerem, który zapewnia swoim Klientom wiedzę i doświadczenie na lokalnych rynkach.

Raben Culture 
Posiadamy wyjątkową, płaską strukturę organizacyjną, która pozwala na szybkie podejmowanie decyzji i elastyczną reakcję na zmieniające się potrzeby Odbiorców. 

Usługi skrojone na miarę 
Oferujemy rozwiązania nie tylko dla dużych firm, ale również przedsiębiorstw średnich i małych. Rozbudowane systemy zarządzania transportem oraz relacjami z Klientem pozwalają nam dostosować daną usługę do indywidualnych wymagań. 

Pracownicy 
Tworzymy doświadczony i zaangażowany zespół, nakierowany na wymianę doświadczeń oraz wspólne osiąganie celów. Naszym zadaniem jest wspieranie Klientów w ich działaniach oraz opieka nad całym procesem logistycznym. 

Gęsta sieć oddziałów 
Przemyślane rozplanowanie poszczególnych lokalizacji pozwala nam na szybki transport powierzonych towarów. 

Ciągły wzrost i optymalizacja procesów 
Cały czas się rozwijamy i doskonalimy nasze procedury. Mamy świadomość, że inwestycje w sieć transportową łączą się nierozerwalnie z działaniami mającymi na celu optymalizację procesów oraz systemów informatycznych, co przekłada się na szybką i terminową dostawę. 

Specjalistyczna flota w zależności od przewożonych towarów 
Posiadamy do dyspozycji 7000 środków transportu dostosowanych do wymagań różnych branż, co pozwala nam zaoferować każdemu Klientowi właściwe rozwiązanie. 

Nowoczesna przestrzeń magazynowa 
Naszym Klientom oferujemy 1 150 000 m2 zróżnicowanej powierzchni magazynowej dostosowanej do szczególnych wymagań produktowych.

Polityka ekologiczna 
Troska o środowisko naturalne jest wpisana w nasze działania każdego dnia. Klientom udostępniamy certyfikowane narzędzia do pomiaru ich wpływu na środowisko, np. specjalny kalkulator pozwalający rzetelnie określić emisję gazów cieplarnianych i planować działania mające na celu ich redukcję. 

Nasz potencjał to:

  • 10 000 wykwalifikowanych i otwartych na potrzeby Klientów Pracowników,
  • 1 150 000 metrów kwadratowych zróżnicowanej powierzchni magazynowej,
  • 8000 nowoczesnych środków transportu,
  • ponad 130 lokalizacji,
  • nowoczesna infrastruktura informatyczna oraz procedury,
  • sieć stałych połączeń transportowych w kraju i za granicą,
  • certyfikaty ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000 (HACCP).

Zapraszamy do lektury

Oddziały
Znajdź kontakt do naszych oddziałów
Newsletter
Film

Grupa Raben