Raben Transport

Drukuj | Pobierz w PDF

Raben Transport jest jedną ze spółek Grupy Raben specjalizującą się w ładunkach całopojazdowych: drogowych w ruchu międzynarodowym i krajowym oraz intermodalnych. Dzięki własnym stacjom serwisowym zapewniamy niezawodność taboru oraz optymalne koszty jego eksploatacji. Obsługujemy Klientów z całej Europy, natomiast operacjami zarządzamy centralnie z Polski. Szczególne doświadczenia zdobyliśmy w obsłudze branż: motoryzacyjnej, chemicznej, FMCG oraz technologicznej. 

Nasza przewaga konkurencyjna przejawia się w pięciu obszarach:

 

  • Produkt – Jesteśmy specjalistami w transporcie całopojazdowym oraz intermodalnym. Nasi pracownicy to ludzie kompetentni, specjalizujący się w zarządzaniach dużymi projektami o wysokich wolumenach. Współpracujemy z Klientem już na etapie planowania rozwiązań logistycznych, aby zagwarantować najwyższą jakość usług.
  • Model biznesowy – Nasz model produkcyjny oparty jest na 3 filarach, zarządzanych w ramach tych samych standardów: flocie własnej, kontraktowej oraz dedykowanych przewoźnikach. Takie rozwiązanie zapewnia elastyczną obsługę wysokiej liczby zleceń.
  • Komunikacja - Kontakt osobisty z Klientem jest dla nas bardzo ważny, ale szanujemy jego czas. Platforma myRaben.com automatyzuje proces przesyłania zleceń, gromadząc informacje o statusach przesyłek oraz dokumentach transportowych.
  • Jakość i bezpieczeństwo - Fundamentem naszej działalności jest bezpieczeństwo. Inwestujemy w pojazdy z aktywnymi systemami bezpieczeństwa, wszystkich kierowców szkolimy z jazdy defensywnej, tworzymy ergonomiczne stanowiska pracy. Zdajemy sobie sprawę, że transport odpowiada za część zanieczyszczenia środowiska. Dlatego oferujemy rozwiązania intermodalne, a w przewozach towarów niebezpiecznych zachowujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa.
  • Dedykowane rozwiązania - Mimo dużej skali działalności, szukamy dedykowanych rozwiązań, które generują wartość dodaną i pozwalają naszym Klientom skutecznie konkurować na rynku. Świadczymy usługi na terenie całej Europy, na liniach międzynarodowych oraz kabotażowych. M.in. dzięki takim rozwiązaniom jak stand-by-trailer jesteśmy w stanie optymalizować przepływ towarów oraz koszty łańcucha dostaw. 


Więcej informacji na temat spółki znajdą Państwo się na stronie: www.rabentransport.pl

Zapraszamy do lektury

Oddziały
Znajdź kontakt do naszych oddziałów
Newsletter