Fresh Logistics Polska w Europie

Drukuj | Pobierz w PDF

 

Usługa Dystrybucji Międzynarodowej znajduje się w portfolio Fresh Logistics Polska od 2004 roku.  Głównymi krajami w jakich świadczymy nasze usługi są kraje bałtyckie, Czechy, Słowacja, Węgry oraz Ukraina.  

Warto dodać, że od 2013 roku jesteśmy wiodącym członkiem European Food Network - sieci drobnicowej obejmującej swoim zasięgiem 30 krajów Europy. Dzięki temu jesteśmy w stanie poprzez naszych partnerów dostarczyć towar praktycznie w całej Europie. Jako członek EFN Fresh Logistics Polska świadczy usługi logistyczne, dla swoich Klientów oraz Klientów wszystkich partnerów zrzeszonych w ramach sieci, w takich krajach jak Polska, Litwa, Łotwa, Estonia oraz Czechy.

Litwa, Łotwa oraz Estonia to bardzo  popularne kierunki z uwagi na fakt, iż wiele firm produkcyjnych w Polsce i Europie Zachodniej eksportuje swoje towary właśnie do krajów bałtyckich. Fresh Logistics Polska oferuje od wielu lat regularne połączenia wahadłowe, dwa razy w tygodniu z oddziału w Grodzisku Mazowieckim, świadcząc usługi przewozów drobnicowych, całopojazdowych oraz transporty dedykowane.

Ustabilizowaną siecią drobnicową możemy pochwalić się na Ukrainie, gdzie usługi Fresh Logistics Polska są dostępne od roku 2006. Pomimo zawirowań polityczno-gospodarczych w tym kraju biznes jest stabilny i ciągle się rozwija. Rozbudowana sieć terminali, dokonywanie formalności za Klientów związanych z odprawami celnymi to tylko niektóre z udogodnień jakie zapewniamy naszym Klientom.

Czechy to kolejny bardzo dynamicznie rozwijający się kierunek, gdzie świadczone są usługi transportowe w zakresie temperaturowym od +2C do +6C, ale również od 0C do +2C - UltraFresh. Połączenia wahadłowe z Polski realizowane są z terminalu w Gliwicach dwa razy w tygodniu. Ponadto oferujemy również regularne połączenia wahadłowe na Słowację oraz Węgry.

Fresh Logistics Polska jest liderem na rynku logistyki produktów świeżych. Obsługa wielu zróżnicowanych branż wymaga od nas jako operatora logistycznego ciągłego poszukiwania i implementowania nowoczesnych oraz innowacyjnych rozwiązań, tak aby zawsze być blisko naszych Klientów. To właśnie dla nich i w odpowiedzi na ich potrzeby nieustannie rozwijamy sieć naszych połączeń, aby docierać do najdalszych  zakątków Europy.

 

 

 

Strefa Klienta
Usługi
Aktualności

Zapraszamy do lektury

Oddziały
Znajdź kontakt do naszych oddziałów
Newsletter