Fresh Logistics Polska

Drukuj | Pobierz w PDF

Fresh Logistics Polska specjalizuje się w kompleksowej obsłudze logistycznej produktów świeżych wymagających kontrolowanej temperatury od +2°C do +6°C  oraz 0°C do +2°C (UltraFresh) w całym łańcuchu dostaw. Jest partnerem swoich Klientów od 2002 roku kierując  ofertę zarówno do lokalnych producentów i importerów, jak również międzynarodowych koncernów wytwarzających produkty świeże na dużą skalę. Firma świadczy usługi transportu krajowego i międzynarodowego oraz logistyki kontraktowej.

Fresh Logistics Polska zostało założone w 2002 roku i posiada obecnie sieć 8 oddziałów  mieszczących się na terytorium Polski. Centra dystrybucyjne znajdują się w: Gądkach, Gliwicach, Grodzisku Mazowieckim, Straszynie, Szczecinie, Wrocławiu, Lublinie i Łomży. Zatrudnia ponad 650 Pracowników, posiada około 42 000 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej z kontrolowaną temperaturą oraz  dysponuje flotą ponad 550 środków transportu o pojemności od 4 do 33 palet.

Wysoka jakość świadczonych usług oraz dynamiczny rozwój organizacji spotkał się z uznaniem. Firma otrzymała następujące wyróżnienia:

- Best 3PL for Fresh Food Supply Chain 2015

- Diamenty Forbesa  2015 - wyróżnienie dla przedsiębiorstw najszybciej zwiększających swoją wartość w ciągu ostatnich trzech lat działalności, w kategorii firm, których przychody sięgają powyżej 250 mln PLN.

- Kreator Biznesu - wyróżnienie dla najdynamiczniej rozwijających się  i innowacyjnych firm przyznawane przez portal Strategie i Biznes.

Jakość

Jakość

Kontrola przydatności do spożycia, monitorowanie warunków temperaturowych oraz higiena są priorytetem świadczonych przez firmę usług.

Kamienie milowe

Kamienie milowe

Zachęcamy do zapoznania się z najważniejszymi wydarzeniami w historii Fresh Logistics Polska.

Fresh Logistics Polska w Europie

Fresh Logistics Polska w Europie

Jako aktywny gracz na rynku, Fresh Logistics Polska świadczy usługi logistyczne dla produktów świeżych nie tylko w Polsce, ale również na arenie międzynarodowej.

Strefa Klienta
Usługi
Aktualności

Zapraszamy do lektury

Oddziały
Znajdź kontakt do naszych oddziałów
Newsletter