Środowisko

Drukuj | Pobierz w PDF

Wiemy, że wpływamy na środowisko naturalne. Chcemy, by ten wpływ był pozytywny. Ekologia ma dla nas duże znaczenie. Oszczędzając surowce naturalne, mierząc, raportując i obniżając emisję gazów cieplarnianych działamy na rzecz wspólnego dobra – przyszłości. Pragniemy bowiem, aby następne pokolenia miały dostęp do tych samych zasobów, z których korzystamy teraz. Zachęcamy odbiorców naszych usług do ekologicznych zachowań, dając im możliwość korzystania z e-faktur, które pozwalają oszczędzić czas, środowisko, wyeliminować ryzyko zgubienia dokumentu. 

Naszym Klientom udostępniamy certyfikowane narzędzia do pomiaru ich wpływu na środowisko, np. kalkulator CO2, który pozwala rzetelnie określić emisję gazów cieplarnianych i dokładanie zaplanować cele dotyczące ich redukcji. 

 

Zakład Dużego Ryzyka

Zapraszamy do zapoznania się z informacją na temat środków bezpieczeństwa i sposobu postępowania w przypadku wystąpienia poważnej awarii w Raben Logistics Polska w poniższych lokalizacjach:

  • oddział Gądki ul. Poznańska 71, Robakowo ul. Zbożowa 1a i 3; 62-023 Gądki,
  • oddział Sosnowiec, ul. Inwestycyjna 4, 41-208 Sosnowiec.

Czas na las z Raben

Drukuj | Pobierz w PDF

W sobotę 20 października 2018 roku, wolontariusze z Grupy Raben wraz z fundacją Aeris Futuro i lokalną społecznością posadzili 2000 drzew w miejscowości Krzywa w Beskidzie Niskim. Nasadzanie odbyło się już po raz piąty i tradycyjnie było ukoronowaniem akcji „e-faktura=wyższa kultura”, w ramach której Raben sadzi jedno drzewo za każdą zgodę klienta na przejście na elektroniczną fakturę. Do tej pory, w całej Polsce, firma posadziła prawie 12 000 drzew.

24.10.2018

Bezpieczne manewry

Drukuj | Pobierz w PDF

Bezpieczeństwo jest bardzo ważną kwestią w Grupie Raben. Dlatego, co roku, w wielu oddziałach firmy odbywają się cykliczne ćwiczenia prewencyjne ze Strażą Pożarną i innymi służbami ratowniczymi.

07.06.2018

Sprawdź się na drodze!

Szybki kontakt
Jakub KrzewinaGroup CSR and Internal Communication CoordinatorRaben Management Services+48 61 898 88 97E-MAIL
Newsletter
CSR News