Społeczeństwo

Drukuj | Pobierz w PDF

Nie funkcjonujemy w wydzielonej przestrzeni społecznej. Kierujemy się słowami Miltona Friedmana, który pisał, że przedsiębiorstwo może tak długo kontynuować swoją działalność, jak długo społeczeństwo uważa, że jest mu ono potrzebne. Nasz rozwój, wzrost i innowacyjność przekładają się na jakość życia w otoczeniu. Realizujemy projekty dotyczące obszarów wskazanych nam przez naszych interesariuszy: ochrony środowiska naturalnego i propagowania bezpieczeństwa drogowego. Naszym celem jest również uświadamianie wagi transportu.

 

Jeśli reprezentujesz organizację pożytku publicznego, a jej są spójne z naszymi priorytetami, zachęcamy do kontaktu.

 

#RabenExpress dla Banków Żywności

Drukuj | Pobierz w PDF

Właśnie ruszyła trzecia odsłona kampanii #RabenExpress. Tym razem we wspólną podróż wybrali się Rafał Gębura z „7 metrów pod ziemią” i Jakub Olejniczak kierowca Raben Logistics Polska. Cel? Pomóc Bankom Żywności ratować jedzenie przed zmarnowaniem i pokazać, że jak mówi nazwa kampanii społecznej Grupy Raben „Transport jest potrzebny”.

13.12.2018

Raben Symbolem Odpowiedzialności Społecznej 2018

Drukuj | Pobierz w PDF

W piątek 23 listopada 2018 odbyła się uroczysta Gala Finałowa Symbol 2018, ogólnopolskiego programu promocyjnego prowadzonego od 8 lat przez redakcję „Monitora Biznesu”, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z „Rzeczpospolitą”. Raben Logistics Polska odebrał tytuł Symbol Odpowiedzialności Społecznej 2018.

26.11.2018

Wolontariat pracowniczy dla Misia

Drukuj | Pobierz w PDF

Jednym z pierwszych zrealizowanych projektów w ramach wolontariatu pracowniczego Wykaż się inicjaTYwą był ten skierowany do podopiecznych z Przedszkola Integracyjno-Terapeutycznego Miś w Poznaniu.

26.10.2015

Sprawdź się na drodze!

Szybki kontakt
Jakub KrzewinaGroup CSR and Internal Communication CoordinatorRaben Management Services+48 61 898 88 97E-MAIL
Newsletter
CSR News