Zgłoszenie zdarzenia potencjalnie niebezpiecznego

Drukuj | Pobierz w PDF

"OMC - O Mało Co" dzisiaj, jutro może być wypadkiem  

OMC (near-miss) jest to zdarzenie potencjalnie wypadkowe, które nie spowodowało urazu ciała. Niebezpieczne warunki pracy, zachowania, nawyki Pracowników oraz Dostawców, niewłaściwe używanie narzędzi, maszyn są częstym źródłem wypadków.  

Jeśli zauważyli Państwo zdarzenie potencjalnie niebezpiecznie lub zachowanie niezgodne z naszym Kodeksem Etyki, prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

Formularz zgłoszeniowy


Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Raben Management Services sp. z o.o. z siedzibą w Robakowie k. Poznania, ul. Zbożowa 1. Spółka współadministruje danymi w ramach struktur Grupy Raben, w związku z tym Państwa dane osobowe mogą być przekazywane do innych spółek Grupy na potrzeby realizacji celu, dla którego są gromadzone.

Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu rozpatrzenia zgłoszenia. Dane będą przetwarzane na podstawie Państwa zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679). Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Państwa dane osobowe będę przetwarzane do czasu zakończenia realizacji celu, dla którego zostały zebrane.
Odbiorcami danych mogą być podmioty obsługujące stronę internetową Grupy Raben.
Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Pobierz aplikację
RABENITY

Poznaj nasze usługi

Szybki kontakt
Grażyna ŁukasikSHE Project ManagerRaben Management Services+48 61 898 83 22E-MAIL
Newsletter
CSR News