Rynek

Drukuj | Pobierz w PDF

W myśl naszej wizji CSR chcemy wyznaczać zrównoważone trendy w branży przynoszące otoczeniu dodatkową wartość. Wierzymy, że osiągnięcie tej wizji jest możliwe tylko dzięki dialogowi z otoczeniem. Za sprawą informacji zwrotnych uzyskanych od Klientów możemy nie tylko udoskonalać nasze procesy, ale również otrzymujemy wiadomości mogące przyczynić się do innowacji, które wpływają na naszą przewagę konkurencyjną. W relacjach biznesowych jesteśmy partnerem. Dbamy o etyczność relacji w całym łańcuchu wartości za sprawą Kodeksu Etyki, który dostępny jest zarówno dla naszych Pracowników, jak i Dostawców usług.

 

Zgłoszenie zachowania niezgodnego z Kodeksem Etyki

Pracownicy i Dostawcy Grupy Raben posługują się tymi samymi wartościami oraz wspólnymi zasadami. Zostały one zebrane w naszym Kodeksie Etycznym. Jeśli zauważyli Państwo zdarzenie potencjalnie niebezpiecznie lub zachowanie niezgodne z naszymi zasadami etyki, prosimy o wypełnienie formularza.

Najbardziej konkurencyjna firma

Drukuj | Pobierz w PDF

Z przyjemnością informujemy, że 4. grudnia, podczas 17. Gali Logistyki - Transportu - Produkcji, spółka Raben Logistics Polska otrzymała tytuł Lidera Logistyki w kategorii „Najbardziej konkurencyjna firma”.

05.12.2018

Raben Symbolem Odpowiedzialności Społecznej 2018

Drukuj | Pobierz w PDF

W piątek 23 listopada 2018 odbyła się uroczysta Gala Finałowa Symbol 2018, ogólnopolskiego programu promocyjnego prowadzonego od 8 lat przez redakcję „Monitora Biznesu”, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z „Rzeczpospolitą”. Raben Logistics Polska odebrał tytuł Symbol Odpowiedzialności Społecznej 2018.

26.11.2018

Kod Innowacji w Grupie Raben

Drukuj | Pobierz w PDF

15 listopada 2018 roku podczas konferencji Kod Innowacji, firma GS1 Polska, będąca częścią globalnej organizacji, działającej w 150 krajach na świecie, przyznała nagrody organizacjom, które do poprawy efektywności wykorzystały standardy GS1. Statuetki Kod Innowacji przyznano w 4 kategoriach: retail, e-commerce, TSL i ochrona zdrowia. Grupa Raben tryumfowała podczas wręczania nagród dwukrotnie.

16.11.2018

Ustawa o monitorowaniu transportu wchodzi w życie

Drukuj | Pobierz w PDF

W dniu 18 kwietnia 2017 roku wchodzi w życie ustawa z dnia 9 marca 2017 roku, o systemie monitorowania transportu drogowego towarów. Ustawa określa kategorie i ilości towarów, które wymagają rejestrowania na Platformie Usług Elektronicznych Skarbowo-Celnych (PUESC).

12.04.2017

Zasady etyczne naszych dostawców

Szybki kontakt
Jakub KrzewinaGroup CSR and Internal Communication CoordinatorRaben Management Services+48 61 898 88 97E-MAIL
Newsletter
CSR News