SSC Raben Group

Drukuj | Pobierz w PDF

Jesteśmy zgranym zespołem księgowych prowadzących rozliczenia dla niemieckich i holenderskich spółek Grupy Raben. Rozwijamy się równie dynamicznie, jak cała organizacja, posiadająca dziś ponad 130 oddziałów w 12 krajach Europy. Miliard euro obrotu rocznie generuje dla nas interesujące, niestandardowe zadania. Natomiast nieustannie rozrastająca się sieć oddziałów, pozyskiwana także za sprawą akwizycji, pozwala nam poznawać różne sposoby działania firm z branży TSL w całej Europie.

Szybki rozwój Grupy sprawia, że kluczowym zadaniem w naszej pracy jest zapewnienie szybkiej i stabilnej integracji nowych spółek do struktur organizacji. Dane finansowe są podstawą do podejmowania decyzji przez zarząd, dlatego każda nowa spółka powinna jak najszybciej prezentować wyniki zgodnie ze standardami organizacji.

To wszystko sprawia, że każdego dnia czeka na nas wiele wyzwań. Nowo zakupione spółki mają własne, historycznie ukształtowane procesy finansowe, różne systemy operacyjne oraz zasady współpracy z kontrahentami. Naszym zadaniem jest znalezienie dla nich wspólnego, najbardziej optymalnego mianownika. Bez ugruntowanej wiedzy księgowej oraz doświadczenia w pracy w księgowości nie bylibyśmy w stanie realizować tego zadania, dlatego rozwój naszej kadry jest dla nas głównym priorytetem. 

Stanowimy zespół ludzi pełnych energii, otwartych na rozwój oraz nowe wyzwania.

Dążymy do tego, aby być najlepszym Zespołem Księgowym w Poznaniu!

Czy praca u nas może być powtarzalna i schematyczna? Zdecydowanie nie.

Jeśli jesteś księgowym z doświadczeniem i znasz język niemiecki możesz poszerzyć swoje dotychczasowe kompetencje, nabyć wiedzę z obszaru księgowości niemieckiej oraz brać aktywny udział w tworzeniu procesów i doskonaleniu standardów firmy na poziomie europejskim.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, aplikuj.

 

Jeśli jesteś studentem lub absolwentem studiów, znasz język niemiecki i chcesz doskonalić się w obszarze rachunkowości oferujemy Tobie unikalną możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy oraz nabycie cennego doświadczenia.

Mamy przygotowany dla Ciebie cykl szkoleń poszerzający wiedzę i kompetencje, jak również opiekę mentora, który wprowadzi Cię w obszar księgowości oraz podzieli się ekspercką wiedzą. Jeśli chcesz z nami budować swoją ścieżkę kariery, aplikuj.

Prosimy o maksymalny rozmiar pliku do 3MB. Akceptujemy pliki w formacie .doc, .docx, .pdf, .jpg

Przed wysłaniem aplikacji proszę o zaznajomienie się z zasadami administrowania i przetwarzania moich danych osobowych, które znajdziecie Państwo klikając tu.

Co oferujemy

Co oferujemy

Przekonaj się jaka oferta czeka na Ciebie.

Co nas wyróżnia

Co nas wyróżnia

Przekonaj się jak możesz z nami budować swoją wiedzę.

Nasz zespół w liczbach

Nasz zespół w liczbach

Poznaj kilka faktów z życia naszego zespołu.

Nowe biuro
w Poznaniu
Malta Office Park!

Poznaj historie członków zespołu!