Elektronika

Drukuj | Pobierz w PDF

Grupa Raben jest od wielu lat niezawodnym partnerem dla firm specjalizujących się w elektronice użytkowej.
21% obsługiwanych Klientów reprezentuje tę branżę i korzysta z naszych usług w szerokim spektrum transportowanych produktów: elektronika, artykuły gospodarstwa domowego, małe AGD, ogrzewanie i klimatyzacja, narzędzia, sprzęt RTV, akcesoria, oświetlenie i akumulatory.  Pracujemy zgodnie z przyjętymi standardowymi procedurami operacyjnymi (SOP)  i regularnie monitorujemy kluczowe wskaźniki jakości (KPI).

Mamy szerokie doświadczenie w projektach transgranicznych. Nasza przestrzeń magazynowa jest podzielona na obszary (spożywcze  i niespożywcze), dodatkowo oprócz systemów wysokiego składowania korzystamy z magazynowania blokowego artykułów gospodarstwa domowego.

Od wielu lat nasze usługi oferują również wartość dodaną dla sektora (foliowanie, etykietowanie, co-manufacturing, co-packing). To rozwiązania skrojone na miarę dla firm małych, średnich oraz dużych.

 

Infrastruktura

Naszym Klientom zapewniamy:

  • dobrze rozwiniętą sieć transportową
  • magazyny cross- dock
  • nowoczesne rozwiązania IT

oraz know-how, które pozwala nam zaoferować dla tego sektora wysoką jakość usług.


Zdobyte doświadczenie i zaplecze techniczne pozwalają nam na zaprojektowanie i realizację  całego łańcucha dostaw, bez względu na to, skąd pochodzą Państwa komponenty. Efektywnie transportujemy towary z Dalekiego Wschodu, obu Ameryk, rozdzielając większe ładunki na mniejsze partie, które są następnie dystrybuowane dalej. Zdywersyfikowana flota pojazdów dostosowana do specyficznych wymagań branży elektroniki konsumenckiej pozwala na świadczenie usług transportu całopojazdowego, jak również drobnicowego.

 

Szybki kontakt
Sławomir BłotnyGroup Business Development ManagerRaben Management Services+48 61 8988219E-MAIL
Damian KrzywosądzkiGroup Business Development ManagerRaben Management Sevices+48 61 898 82 31E-MAIL
Referencje
Oddziały
Znajdź kontakt do naszych oddziałów