E-commerce

Drukuj | Pobierz w PDF

E-commerce (inaczej e-biznes) to gałąź handlu oparta o urządzenia elektroniczne. Wykorzystuje środki porozumiewania się na odległość, dlatego do zawarcia transakcji pomiędzy sprzedającym i kupującym dochodzi bez udziału lokalu przedsiębiorstwa. Z tego faktu wynika specyfika e-handlu,  standardy obsługi, regulacje prawne oraz wyzwania dla przedsiębiorstw logistycznych czy spedycyjnych.

Mimo kilkunastoletniej historii jest to obiektywnie młody sposób sprzedaży i zakupów i jako taki kształtuje się wciąż wraz z obecnym pokoleniem. Oznacza to także, że część działających na rynku firm musi sprostać niełatwemu zadaniu przeniesienia sprzedaży do internetu, a inna część modyfikować strategię tak, by móc obsłużyć e-biznes na jak najwyższym poziomie.

W Grupie Raben zdecydowaliśmy, że przygotujemy dla e-sprzedawców produkt, który zapewni kompleksową obsługę logistyczną – od przyjęcia towaru do magazynu, przez kompletowanie wysyłek i przesyłkę, po reklamację (zwrot) produktu, zarządzanie płatnościami i pomoc w zakresie platform e-sklepowych.  Budujemy markę Raben e-Commerce dedykowaną zarówno wielkim sklepom internetowym, jak i mniejszym sprzedawcom, których e-biznes to portale ofertowe i aukcyjne.

Stale zwiększamy liczbę Klientów, przy wsparciu kampanii marketingowych, partnerstw, konferencji i akcji, które tworzą świadomość naszego produktu.

W magazynach w Gądkach, Gdańsku, Strykowie, Grodzisku Mazowieckim, Piasecznie i Chorzowie Pracownicy przygotowują przesyłki, by końcowy Klient e-biznesu cieszył się swoim zakupem już następnego dnia roboczego. Otrzymane listy referencyjne świadczą o tym, że spełniamy oczekiwania naszych Klientów w stopniu najwyższym.

Zapraszamy do kontaktu i po szczegółowe informacje tutaj.

Szybki kontakt
Martyna Pawelec-SzczepaniakTender Process CoordinatorRaben Logistics Polska+48 61 8988 295E-MAIL
Oddziały
Znajdź kontakt do naszych oddziałów
Film

Usługi e-Commerce