UltraFresh Najlepszym Produktem dla Biznesu 2015

Drukuj | Pobierz w PDF

Produkt spółki Fresh Logistics Polska UltraFresh został uznany przez Gazetę Finansową Najlepszym Produktem dla Biznesu 2015 w kategorii transport. Przy wyborze zwycięzców brana była pod uwagę przede wszystkim pionierskość oraz elastyczność ofert, a także konkurencyjność i przyjazność dla Klienta.

„Jest nam niezmiernie miło, że nasz produkt został doceniony przez rynek. Takie wyróżnienie jest bez wątpienia potwierdzeniem słuszności naszych codziennych decyzji biznesowych, ale również motywacją do ciągłego doskonalenia” – podkreśla Marcin Turski, Dyrektor Sprzedaży i Obsługi Klienta Fresh Logistics Polska.

UltraFresh to dedykowany system dostaw drobnicowych w temperaturze kontrolowanej od 0 do +2°C. Ze względu na „ultra” krótki termin przydatności do spożycia przewożonych towarów zarówno dostawy jak i odbiory odbywają się przez cały tydzień. Wśród przewożonych produktów znajdują się świeże ryby, drób oraz mięso.

 

Zapraszamy również do zapoznania się z informacjami na stronach Gazety Finansowej oraz Grupy Raben o usłudze Ultra Fresh.

 

Nagroda

 

11.01.2016

Sprawdź się na drodze!

Newsletter