Tydzień Zdrowia wystartował w Raben

Drukuj | Pobierz w PDF

Joga, Krav Maga, fitness i masaż - tak w Grupie Raben upłynął czerwcowy Tydzień Zdrowia. Dla wszystkich pracowników w całej Polsce, w trosce o ich zdrowie i dobre samopoczucie, przygotowano moc atrakcji promujących sportowy tryb życia. Firma organizuje taki pięciodniowy program już siódmy rok z rzędu.

Grupa Raben w ramach troski o pracowników od siedmiu lat organizuje Tydzień Zdrowia. Ten pięciodniowy program promujący zdrowy tryb życia został opracowany przez specjalistów z myślą o odciągnięciu pracowników od biurek chociaż na chwilę. Celem programu jest wypracowanie w załodze Raben zdrowego nawyku do ruszania się i dbania o siebie.

W ramach Tygodnia Zdrowia na pracowników czekały liczne atrakcje. Dla tych, którzy nie mogą usiedzieć w miejscu przygotowano fitness przy biurkach, zajęcia z jogi dla początkujących, aerobik na trawie czy turniej tenisa stołowego. Można było także spróbować swoich sił w sztuce Krav Maga i to z Wicemistrzem Świata Robertem Budnym. Dla zwolenników nieco spokojniejszych wrażeń zaplanowano masaże relaksacyjne, warsztaty z pielęgnacji ciała oraz z makijażu biznesowego, porady dietetyka czy fun room z planszówkami. Nie zabrakło także licznych wykładów dotyczących zdrowia i urody. Ponadto, każdy pracownik firmy codziennie otrzymywał newsletter z poradami jak dbać o swoje ciało i ducha. A na dobry początek Tygodnia każdy dostał skakankę, która umila przerwy w pracy.

Taka forma podejścia Grupy Raben do promowania cyfrowego detoksu bardzo podoba się pracownikom. W ankiecie przeprowadzonej po ubiegłorocznej edycji akcji 90% pracowników powiedziało, że warto zainteresować się zdrowym stylem życia i poświęcić zdrowiu więcej czasu. Zaś wskaźnik zadowolenia z udziału w akcji wyniósł 87%.

 

Zapraszamy do obejrzenia filmu!

 

19.06.2017

Sprawdź się na drodze!

Newsletter