Spotkaj się z ekspertami z Grupy Raben w drodze do Monachium

Drukuj | Pobierz w PDF

Kolejna edycja międzynarodowych targów Transport Logistic w Monachium odbędzie się w dniach 9–12 maja 2017 roku. Impreza jest miejscem spotkań przedstawicieli przemysłu logistycznego z całego świata.

Poprzednia edycja cieszyła się rekordową frekwencją, a swoje produkty i usługi zaprezentowało ponad 2000 wystawców z 62 krajów. W takim otoczeniu, podobnie jak w latach ubiegłych, nie zabraknie Grupy Raben, europejskiego operatora logistycznego.

„On the way” to tegoroczny motyw przewodni, wokół którego zbudowana została koncepcja udziału w tym wydarzeniu. Na stoisku o powierzchni 130 m2 (hala A5, 402) Grupa Raben przedstawi swoje usługi i rozwiązania logistyczne. Będzie tam można spotkać się z przedstawicielami firmy reprezentującymi 11 krajów, którzy łączą lokalne doświadczenie z nowoczesnym europejskim podejściem. I niezależnie od wymagań klientów są w stanie zaoferować innowacyjne rozwiązania, skrojone na miarę ich potrzeb.

Gęsta sieć połączeń międzynarodowych, rozbudowa sieci transportowych i włączanie nowych lokalizacji do Grupy, w połączeniu z ciągłym rozwojem zaplecza technologicznego i magazynowego, czynią z Grupy Raben partnera godnego zaufania.

Udział w targach daje możliwość spotkania z obecnymi i potencjalnymi klientami, jak również jest to doskonała okazja do wymiany poglądów z przedstawicielami branży. W tym roku chcemy podkreślić zarówno europejski charakter naszych usług, jak i fakt, że Grupa Raben od ponad 85 lat sukcesywnie podąża drogą do zbudowania własnej, stabilnej sieci dystrybucji w Niemczech i Europie.

Od ostatniej edycji targów Grupa Raben powiększyła się dzięki przejęciom oraz inwestycjom w nowe oddziały. Do Grupy Raben dołączyły dwie nowe lokalizacje w Rumunii. W samych tylko Niemczech Grupa Raben zwiększyła liczbę oddziałów z 23 do 29, a liczba zatrudnionych w nich pracowników wzrosła o około 1000 osób.

Obecnie Grupa Raben posiada własne oddziały w 11 krajach Europy, dysponuje około 1 100 000 m2 powierzchni magazynowych i zatrudnia łącznie ponad 9500 pracowników. 

Spotkaj się z nami na drodze, gdzie doświadczenie łączy się z innowacyjnym podejściem. Skorzystaj z naszej oferty i odbierz darmowe wejściówki na targi Transport Logistic 2017 w Monachium. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z Państwa lokalnym opiekunem.

10.03.2017

Sprawdź się na drodze!

Newsletter