Raben w gronie Najlepszych Pracodawców w Polsce

Drukuj | Pobierz w PDF

Grupa Raben znalazła się w elitarnym gronie 15 Najlepszych Pracodawców w Polsce, przygotowanym przez Gazetę Finansową. Doceniono nie tylko politykę personalną firmy, ale także strategię CSR, filozofię SHE, oraz takie działania jak m.in. Tydzień Zdrowia, dzienna porcja witamin czy Raben biega.

"To dla nas ogromna radość, znaleźć się w gronie Najlepszych Pracodawców w Polsce. Czujemy się docenieni, ale jednocześnie to wyróżnienie zobowiązuje nas do dalszego wysiłku i pracy w kierunku budowania marki Raben w oczach pracowników i potencjalnych pracowników, jako pracodawcy pierwszego wyboru.” – powiedziała Anita Koralewska-Ratajczak, HR dyrektor Grupy Raben.

Dlaczego warto pracować w Grupie Raben

Grupa Raben jest firmą rodzinną, o wyrazistej kulturze organizacyjnej opartej na wartościach, etyce i bezpieczeństwie pracowników.

Polityka personalna firmy wspiera ludzi, kulturę organizacyjną i cele biznesowe. Realizujemy ją poprzez nowoczesne programy, narzędzia, projekty: zarządzanie kompetencjami, menedżerskie programy rozwojowe, MBO (zarządzanie przez cele), badanie zaangażowania i satysfakcji, system szkoleniowy, zaplecze software’owe.

W myśl swojej strategii CSR, Grupa Raben chce wyznaczać zrównoważone trendy w branży, przynoszące otoczeniu dodatkową wartość. Jednym z celów odpowiedzialnego biznesu jest troska o zdrowie oraz bezpieczeństwo pracowników. Dlatego właśnie, firma szczególny nacisk kładzie na filozofię SHE (Safety, Health and Environment), w ramach której nie tylko jest budowana silna kultura bezpieczeństwa wśród pracowników i dostawców, ale także w sposób szczególny Raben dba o zdrowie swoich pracowników. Organizowany jest Tydzień Zdrowia, turniej piłkarski Raben Cup, budowane są zewnętrzne siłownie dla kierowców, firma zapewnia także zdrowy poczęstunek na drugie śniadanie i zachęca do biegania.

Raben stawia także na bezpieczeństwo, dlatego organizuje między innymi konkurs „Tańczący z paletami” dla operatorów wózków widłowych, co roku prowadzi szkolenia safety w ramach „Miesiąca bezpieczeństwa”, a biura i magazyny wyposażone są w ergonomiczne rozwiązania. Jedną z wartości Raben, jest wpisana w DNA pracowników firmy - przedsiębiorczość. Od ponad 10 lat eksperci Raben chętnie dzielą się nią z młodymi ludźmi, biorąc udział w DNIU PRZEDSIĘBIORCZOŚCI. Firma ma także własny program wolontariatu pracowniczego „Wykaż się inicjaTYwą”, a pracownicy chętnie wspierają i organizują akcje charytatywne np. „Charytatywny Pchli Targ”.

11.05.2018

Sprawdź się na drodze!

Newsletter