Raben Ukraina obchodzi 15-lecie działalności

Drukuj | Pobierz w PDF

Co jest potrzebne, żeby firma mogła świętować 15-lecie działalności operacyjnej? To proste. Po pierwsze, 15 laty aktywnej pracy na rynku nad rozszerzeniem portfolio usług Po drugie, pracownicy, którzy z pasją prowadzą firmę do sukcesu. A trzecie, czerpanie inspiracji z przykładu właściciela firmy, który udowadnia, że „niemożliwe w rzeczywistości jest możliwe”.

25 sierpnia Raben Ukraine obchodziła 15 rocznicę powstania. Urodziny miały formę pikniku z grami zespołowymi, którego tematem i motywem przewodnim było hasło „Dookoła świata z Raben”.

W imprezie wzięli udział pracownicy spółki ze wszystkich oddziałów Raben Ukraine.

Poniżej przedstawiamy najważniejsze wydarzenia w historii spółki:

  • 2003 r. - otwarcie pierwszego magazyn Raben Ukraine przy Big Round Road. Biuro mieściło się przy ulicy Vasylkivska 1. W tym czasie spółka zatrudniała niewiele ponad 10 osób.
  • 2006 r. - rozpoczęcie budowy własnego magazynu klasy A niedaleko miejscowości Brovary.
  • 2009 r. - otwarcie pierwszego profesjonalnego magazyny tranzytowego na Ukrainie.
  • 2011 r. - początek ekspansji regionalnej. Jej wynikiem było otwarcie magazynów tranzytowych w Dnieprze, Lwowie i Odessie.
  • 2012 r. - otwarcie własnego terminala cargo i celnego.
  • 2014 r. - wybudowanie nowego magazynu o powierzchni 20 000 m2 w odpowiedzi na potrzeby rynku oraz klientów,

Kryzys roku 2014 wpłyną na rozwój logistyki, a w szczególności na spółkę Grupy Raben na Ukrainie. Większość firm znajdowała się w stagnacji. Najważniejsze było przetrwać.
W tej chwili można śmiało powiedzieć, że spółka nie tylko przetrwała, ale dalej umacnia swoją pozycję na rynku.

Obecnie Raben Ukraine zatrudnia około 500 pracowników w 6 regionalnych oddziałach zlokalizowanych w miastach Browary (30 km od Kijowa - Centrum Dystrybucyjne), Lwów, Chmielnicki, Charków, Dniepr oraz Odessa. Flota liczy około 600 samochodów ciężarowych, a powierzchnia magazynowa to 65 000 m2.

W ciągu ostatnich 15 lat zbudowaliśmy stabilny i doświadczony zespół, który wspiera działania spółki nie tylko w latach prosperity, ale także w trudnych chwilach. Szczerze wierzę w potencjał rynku ukraińskiego i chciałbym podziękować wszystkim za zaangażowanie w realizację strategii Grupy Raben. Każdy z was przyczynił się do tego, czy teraz jest spółka Raben Ukraine” - powiedział Boris Khruslov, dyrektor Raben Ukraine.

Spółka Raben Ukraine działa na rynku usług logistycznych od 2003 roku. Oferuje pełen zakres usług w zakresie logistyki kontraktowej, transportu międzynarodowego i krajowego oraz usług transportu morskiego i lotniczego. Spółka zatrudnia około 50 pracowników w 6 oddziałach (Kijów, Dniepr, Charków, Odessa, Lwów, Chmielnicki). Dysponuje około 65 000 m² powierzchni magazynowej i około 600 pojazdami.


 

26.08.2018

Sprawdź się na drodze!

Newsletter