Raben Symbolem Odpowiedzialności Społecznej 2018

Drukuj | Pobierz w PDF

W piątek 23 listopada 2018 odbyła się uroczysta Gala Finałowa Symbol 2018, ogólnopolskiego programu promocyjnego prowadzonego od 8 lat przez redakcję „Monitora Biznesu”, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z „Rzeczpospolitą”. Raben Logistics Polska odebrał tytuł Symbol Odpowiedzialności Społecznej 2018.

Gala wręczenia Symboli jest wisienką na torcie całorocznego programu, który pod czujnym okiem eksperckiej kapituły ma na celu wyłonienie i nagrodzenie najlepszych i najciekawszych firm, których osiągnięcia zasługują na miano symbolicznych.

W tym roku, Raben Logistics Polska otrzymała tytuł Symbol Odpowiedzialności Społecznej 2018. Kapituła doceniła działania i kompleksowe podejście firmy do CSR.

"Dzięki udziałowi w programie Symbol wiele firm i instytucji potwierdziło swoją najwyższą jakość, ugruntowało swój wizerunek i nawiązało wiele kontaktów biznesowych. Od lat staramy się wśród Laureatów budować dobre relacje, poczucie wspólnoty i niewątpliwej dumy z przynależności do grona najlepszych podmiotów w Polsce. Niezmiernie cieszymy się, że także i Państwo stają się dzisiaj częścią tej rodziny!" — mówił  podczas gali Jakub Lisiecki, redaktor naczelny „Monitora Biznesu” oraz „Monitora Rynkowego”.

Artystyczną gwiazdą wieczoru był Stanisław Soyka, który swoim lirycznym głosem nadał wieczorowi magicznego charakteru.

Sponsorami i partnerami wydarzenia byli: KGHM Polska Miedź S.A., Maserati Pietrzak, marki odzieżowe Taranko i Lazar, Jubiler Pluciński, Hotel Hugo Business&spa, Drzazga Clinic, Bionigree oraz Stan-Trans.

Patronatem honorowym Galę Symbol 2018 objęli: Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia oraz Główny Inspektor Ochrony Środowiska.

Dziękujemy Wszystkim, którzy przyczynili się do tego wyróżnienia i serdecznie gratulujemy pozostałym laureatom.

26.11.2018

Sprawdź się na drodze!

Newsletter