Raben Logistics Polska Liderem Logistyki

Drukuj | Pobierz w PDF

Firma Raben Logistics Polska została zdobywcą nagrody Lider Logistyki w kategorii pozycja rynkowa w programie badawczym Operator Logistyczny Roku. To kolejny sukces firmy w jedynym w Polsce programie, podsumowującym jakość usług logistycznych oferowanych klientom.

Wręczenie nagród odbyło się 8 grudnia w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie podczas uroczystej Gali Logistyki, Transportu, Produkcji 2016. Świadkami sukcesu firmy było 500 menedżerów firm produkcyjnych, handlowych i z branży TSL.

Jak podkreślali organizatorzy badania, Raben Logistics Polska to największy gracz na rynku usług logistycznych w naszym kraju, jedyna firma wyróżniana we wszystkich edycjach, trzykrotna zwyciężczyni programu. Wraz z zagraniczną ekspansją, wyznaczoną licznymi przejęciami zarówno na Wschodzie, jak i na Zachodzie Europy, konkurencyjność firmy jeszcze wzrosła. Nagrodę dla Raben Logistics Polska odebrał Paweł Rymarowicz - Dyrektor ds. operacyjnych.

Operator Logistyczny Roku to unikatowe i niezależne badanie satysfakcji klientów operatorów logistycznych, które dostarcza obiektywnych informacji o zakresie i jakości usług logistycznych oferowanych na rynku. Ocenie poddawane są: potencjał konkurencyjny firmy, kompleksowość usług logistycznych, wykonanie założonych norm usług logistycznych, standard obsługi w ocenie kluczowych klientów, standard obsługi w ocenie ogółu klientów, pozycja lidera rynku w ocenie kluczowych klientów oraz pozycja lidera rynku w ocenie ogółu klientów. Badanie prowadzą Wydawnictwo Eurologistics i Data Group Consulting.

12.12.2016

Sprawdź się na drodze!

Newsletter