Raben Level up! – czyli dzień otwarty dla studentów

Drukuj | Pobierz w PDF

Raben Logistics Polska stawia na młode talenty. Dlatego w maju 2017, organizuje w swojej siedzibie głównej w Robakowie, koło Poznania, dzień otwarty dla studentów zainteresowanych logistyką. Będzie to okazja dla żaków do spotkania z ekspertami z Grupy Raben i do zdobycia nowych doświadczeń.

W poniedziałek 29 maja 2017 roku firma Raben Logistics Polska, w ramach specjalnego programu „Raben level up” organizuje dzień otwarty dla studentów III, IV i V roku. Dla młodych ludzi spotkanie jest szansą na poznanie firmy i pogłębienie swojej wiedzy na temat logistyki kontraktowej. To także możliwość wykorzystania zdobytych na uczelni umiejętności w praktyce oraz zobaczenia prawdziwego centrum dystrybucyjnego i realizowanych w nim operacji magazynowych. Ale przede wszystkim, to okazja do spotkania z ekspertami i kadrą zarządzającą Grupy Raben i skorzystania z ich bogatego doświadczenia.

Realizując ten program kierujemy się maksymą: zainspiruj nas kreatywnością i zaangażowaniem, a w zamian umożliwimy Ci rozwój umiejętności i doświadczenia.” – mówi Piotr Witort manager ds. projektów logistycznych w Raben Logistics Polska - „Chcemy być bliżej potencjalnych, przyszłych specjalistów w branży, poznać ich oczekiwania i możliwości. W dłuższej perspektywie mamy nadzieję wesprzeć młodych ludzi w kształtowaniu ich wykształcenia pod kątem naszego biznesu.”

Dla Grupy Raben spotkania z młodymi ludźmi są okazją do zaprezentowania się w grupie potencjalnych pracowników firmy, a także możliwością wykazania istoty logistyki kontraktowej w Grupie.

Szczegółowy program spotkania:

·         Mini-wykłady – poznaj Grupę Raben, dowiedz się więcej o pracy w Logistyce Kontraktowej oraz możliwościach rozwoju,

·         Warsztat – zaprojektuj rozwiązania, które będzie można wykorzystać w magazynach,

·         Zwiedzanie magazynu – zobacz jak wygląda nasz biznes i stosowane w nim rozwiązania.

Spotkanie odbędzie się w piątek 29.05.2017 w godzinach10.00-16.00 w Centrali Grupy Raben w Robakowie koło Poznania (ul. Zbożowa 1)

Szczególnie mile widziani są studenci Politechniki Poznańskiej (III, IV i V roku), zainteresowani logistyką.

Chętnych do udziału w programie „Raben Level up” zachęcamy do wysłania zgłoszenia na adres: agnieszka.patyna@raben-group.com

Na zgłoszenia czekamy do 25.05.2017 r.

19.05.2017

Sprawdź się na drodze!

Newsletter